Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez nagyon rossz osztályátlag?

Ez nagyon rossz osztályátlag?

Figyelt kérdés
Szakközép iskolába tanulok és az osztályátlag 1.9 van olyan az osztályba aki 8 tantárgyból bukik. Nagyon rossznak számít?
2016. jan. 21. 22:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni hogy, 27 en vagyunk az osztályba és ebből 21-en buknak félévkor.
2016. jan. 21. 22:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted az normális, hogy 27 emberből 21 megbukik?
2016. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eléggé rossznak számít. Igaz, én gimibe járok, 4. év az ötévesből, de 4 egész felett van az osztályátlagunk.
2016. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Minket leszidtak 4,02-vel, pedig a matek tagozatot szigorúbban osztályozzák :D Addig nem hallgattak el, amíg a következő évfolyam 3,2-t nem hozott :D Ennek semmi köze hozzátok, csak sztoriztam :D


Ne hülyéskedj már, ha bukások vannak, az sehogyse jó. 2 alatti átlag az osztály legbutábbjától is durva, bár persze nem rendkívüli. (Még nálunk is volt egyes, de inkább csak félévkor, 1-2 embernél.)

De átlagnak?????????

2016. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
73%
Eléggé rossz. És milyen a közösség?
2016. jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
ha 1. félév akk elmegy,még lehet az új közegre fogni akár de évvégére javítsatok azért.
2016. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

A magyar oktatásban az érdemjegyek 1 és 5 közötti számértékkel lehet kifejezni. Az 1 a legrosszabb, az 5 a legjobb.


Szerinted, ha 27 emberből 21 legalább egy tantárgyból megkapta a legrosszabb osztályzatot, az mit jelent?


Ha képes voltál feltenni ezt a kérdést, én nem is csodálkozom, hogy abban az osztályban 21-en megbuktak. Szerintem te is köztük vagy. Nem bántásból írtam ám, ezek a tények.

2016. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!