Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemény a Metropolitan...

Vélemény a Metropolitan fotográfia szakáról? Mennyi a tandíj?

Figyelt kérdés
Voltam az Education és a Metropolitan standjánál hallottam pár jó dolgot az iskola fotográfia szakáról (pl. hogy a tanárok elismertek és ennek köszönhetően könnyű munkát találni). Ma utánanéztem az egyetemnek és mindenhol negatív véleményeket láttam, de nem erről a szakról, ezért kíváncsi lennék, hogy ezzel mi a helyzet. Lehetőleg olyan írjon, aki oda jár, tehát közvetlen tapasztalata van. Valamint további kérdés, hogy mennyi az annyi? Tandíj összegét sehol nem láttam, tudom, hogy ösztöndíj nem nagyon van, szóval érdekelne, hogy mennyibe fáj a dolog.

2016. jan. 22. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=UfyhoPPyZX8 :)


DIPLOMA MEGNEVEZÉSE:

Fotográfus-tervező

KÉPZÉSI IDŐ: 6 félév

KÉPZÉSI FORMÁK/DÍJAK:

NAPPALI: 430.000 Ft/félév

ANGOL NYELVEN: 430.000 Ft/félév

+ 200.000 Ft/félév idegennyelvi hozzájárulás

24 LEVELEZŐ: 350.000 Ft/félév

2016. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyik fotós diplomával sem könnyű munkát találni. nincs szükség annyi fotósra, mint ahányan szeretnének ebből élni.
2016. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2016. jan. 23. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!