Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Eszterházy Károly Főiskola...

Az Eszterházy Károly Főiskola (Egyetem) jó végzettséget ad?

Figyelt kérdés

Ugyebár mostmár egyetem lesz. A gazdasági karral szemezek, azon belül is az emberi erőforrások vagy gazdálkodási és menedzsmenttel, de csak FOSZ-ban és majd utána alapszak, mert a sima alapszak ponthatára nekem magas.

Tehát az EKF (EKE) jó végzettséget ad ezen a karon?



2016. jan. 23. 14:01
 1/3 anonim válasza:
25%

Szia!


Noname, de nem rossz diplomád lesz, magyarul a megbecsülése nyilván nem Corvinusos, de azt sem tapasztalod vele, hogy a leendő munkáltató totál elzárkózik tőled, ha meglátja a diplomád. Tanács: GZM, ne humánerőforrás, azt a gyakorlatban többe nézik.

2016. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, Corvinustól félnék, hogy túl erős lenne nekem.

Köszönöm a választ! :)

2016. jan. 23. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
A Corvinustól nem kell félni, nővérem nevetve végezte el (igaz, ő előtte a BME-n egy mérnöki szakot is megcsinált, amiért vért izzadt). Ha erős vagy matekból, nem lesz sok problémád a BCE-n :)
2016. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!