Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecen és Budapest orvosi...

Debrecen és Budapest orvosi egyetem?

Figyelt kérdés
Most voltam az edukáció kiállításon és azt mondták, hogy Pest az egyetem végén, gyakorlaton, nagyon sokat kell ingázni a kórházak között, és rövid időn belül. Míg egy ediák azt mondta, hogy Debrecenben ez tömbösítve van. Igaz ez?
2016. jan. 23. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Debrecenben minden klinika, épület egy területen van, míg Pesten tényleg vannak távolságok, de olyan biztosan nem lesz hogy nem érsz oda órára. Másrészt ez 4., 5. évben van csak, addig Pesten is minden gyakorlatilag egy helyen van.
2016. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért itt is egy helyen van a klinikák többsége.. Jogos, hogy van néhány elég messze is, de sosem volt, hogy ne értem volna be időben.

Egy pesti orvostanhallgató

2016. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Debrecenben a klinikák egy helyen találhatók 10-15 perces távon belül, (Nagyerdei Campus/Klinika Központ)
2016. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!