Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó az Eötvös József Gimnázium?

Jó az Eötvös József Gimnázium?

Figyelt kérdés
Sziasztok? Az érdekelne, hogy az eötvös ötosztályos tagozata nagyon kemény? Marad szabadidő különórákra tanulás mellett?

2016. jan. 23. 18:37
 1/3 anonim válasza:
48%
Max az első évben lenne időd különórákra, én legalábbis ezt hallottam. Az csak a "bemelegítő" év. Bár attól függ, hogy milyen jól/gyorsan tanulsz.
2016. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a tagozatok közül az a legkevésbé kemény, de azért nyilván ott is tanulni kell. bár csak annak kell tanulnia igazán sokat, aki akar is, és emellett érdemes minél több programban részt venni. azt hiszem, így van értelme az Eötvösbe járni, és igen, nagyon jó:)

persze, marad idő különórákra, te osztod be az idődet, és komoly sport és zene mellett is lehetséges!

2016. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az első év egyáltalán nem kemény, nagyon sok szabadidőd van, simán járhatsz mellette különórákra. Van időd beleszokni az Eötvösbe, részt venni a közösségi programokban. Én nagyon ajánlom, fantasztikus oda járni:)
2016. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!