Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola az ahol évről...

Milyen iskola az ahol évről évre a teljes tanári kar lecserélődik, sőt még év közben is jönnek mennek a tanárok?

Figyelt kérdés

Másodéves vagyok, az ötödik (igen, ötödik) osztályfőnököm van kettő év alatt (ill másfél, mert csak tanév fele van). Az elsőben engem tanítók közül már senki sincs itt. Volt olyan nem is egy aki év közben tűnt el egyik napról a másikra. Most idén is eltűnt már a matek és a biol tanár, a matektanár helyett lett másik, biol azóta se lett, azóta sincs biol óra.


Mi folyik itt? Volt egy olyan tanár aki kitette a facebookra a felmondása távozása okát, mely szerint az iskola dilettáns, vadparaszt vezetésével (idézet volt!!) nem kíván tovább dologzni.


Az iskola honlapján ott a tanári kar, csak ez a lista 4 éves, azokból már senki sincs itt, sőt már akkor se volt itt senki amikor én jöttem 1,5 éve.


Vajon milyen lehet a „vezetés” (az az 1 db ember, az igazgató) aki miatt sikítva menekülnek innen az emberek?


2016. jan. 24. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Előrdulhatnak rosszabb időszakok egy iskolában, amikor sűrűbben cserélődnek. Van oly is, hogy a tanár nem való oda.
2016. jan. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na hát ez az !! És mitől lesz egy iskolában adott időszak rosszabb vagy jobb? Mégis mitől? Hiszen diák van óra van tanítani kell, füzet könyv-mitől lesz az idén mondjuk rossz de jövőre mondjuk jó?


Másik dolog, tesómnak most volt a 10 éves érettségi találkozója. Az összes tanárja is ott volt, és szinte nincs köztük olyan aki 10 év után is nem dolgozna még ott.

Aki meg nem az a nyugdíj miatt nem.

Érdekes, ott nem tűnnek el a tanárok.

A tesómnak 4 év alatt 1 of-je volt. Nekem 1,5 év alatt 5.

2016. jan. 24. 09:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy valamilyen illegális tevékenységet folytat az igazgató, vagy erőszakkal folyamodik másokhoz. Persze ez csak egy feltételezés, de tényleg nem reális, amit mondtál.
2016. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Te jársz abba az iskolába, mi nem tudhatjuk, hogy milyen.
2016. jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Mégis mitől?"


- Inkompetens vezetőségtől? Náluk egy korábbi igazgatónak éppen bírósági ügye van már az itteni tevékenysége miatt.

2016. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az mit jelent? Nem a bírósági ügy, hanem az"itteni tevékenység"? konkrétan mit művelt?
2016. jan. 24. 10:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Én gazdasági bűncselekményről tudok. Igazgatóként csak szimplán egy f-sz volt, akit utált minden tanár.
2016. jan. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!