Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatikai szakközépben...

Informatikai szakközépben kötelező faktot felvenni?

Figyelt kérdés
10. osztályos vagyok, és ma annyit mondott az ofő, hogy infósok vagyunk és kötelező matekból felvenni a faktot. Így mindenkinek 5 órája lenne (jelenlegi 4 helyett ), és ketté lenne bontva az osztály, hogy ki megy emelt matekra és ki nem, és azért kell az emelt fakt, mert hogy informatikusoknak egyetemen kötelezően ezt fogják kérni, meg akárhová mégy majd egyetemre, ez mindenképpen kellesz. Na már most az a helyzet, hogy nekem a heti 4 matek bőven elég, így is járok külön matektanárhoz, mert alig bírom felfogni az anyagot, bár most a geometria az könnyít a dolgon egy kicsit. Heti 5 az nekem egyenlő lenne a halállal. Azt mondják, hogy az a plusz egy óra gyakorlásként lenne betéve, de nekem bőven van kétségem, hogy azon gyakorolnánk. Lényeg a lényeg nem akarok heti 5 matekot, de az ofő azt mondja, hogy nekünk kötelező. Én szívesebben mennék emelt angol faktra vagy informatika faktra, de nem kész ez el van dontve, mindenki matekra megy. Szerintem viszont meg az ofő, állítja be kötelezőnek, hogy ne kelljen lepapíroznia a dolgokat ezerfelé, hogy ki hova megy. Kötelező-e egyáltalán ez a fakt felvétel? Vagy ha igen, akkor mindenképp matekot kell felvenni?
2016. jan. 25. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy abban a suliban kötelező

Még mást is kérdezz meg (igazgató)

2016. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Másutt két faktot kell választani

Azt az egy órát meg kibírod

2016. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!