Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek? Hogyan bizonyítsam...

Mit tegyek? Hogyan bizonyítsam be hogy ártatlan vagyok?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán kaptam egy osztályfőnökit ( ezelőtt nem volt szaktanári, sőt az előző évben sem), mert állítólag tiszteletlen voltam a tanárral és fobálóztam. A tanárunk új és szerintem összekevert valakivel. Mivel a fél osztályt leküldte az igazgatóiba, így ki sem lehetett deríteni hogy ki volt. 25 emberből leküldött 12-t, persze őket nem ezért. Állítólag nem ez volt az első óra amikor "rendetlen voltam", pedig az utóbbi 2-3 órán nem is voltam ( egy héten ebből a tantárgyból csaj 1 óra van). Kétségbe vagyok esve nagyon, és félek mit fognak otthon szólni. Utoljára egy szaktanárit kaptam 4.ben ( egy iskolán kívüli eset miatt) és akkor is elvették 3 hétre a telefonom, illetve nem TVzhettem. Mostanában eléggé sokat rontottam, szerintem ez is rá fog tenni vagy 2 lapáttal. Esetleg valaki tudna egy megoldást?

2016. jan. 25. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha arcról mondta,hogy te dobálóztál akkor nincs esélyed. Hiába új attól még nem vak. Kivéve, ha van egy osztálytársad aki a hasonmásod.


Ha névről...nos akkor mutatkozz be neki és mondd, hogy te nem a dobálózós vagy.


Egyébként...mindig a tanárnak van igaza, még akkor is, ha mindenki tudja, hogy nem. Amit tehetsz az az, hogy a saját oldaladra állítod, legalább annyira hogy ne utáljon. Ezt hívják nyalizásnak. Próbáld megtalálni a középutat...pl változz lánnyá ;-)

2016. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ülj le a székre és kezdj el forogni, akkor simán megbocsájtanak a szüleid :) tuti
2016. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!