Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az egyik osztálytársam nevében...

Az egyik osztálytársam nevében létrehoztak egy "kamu facebookot" és engem gyanusítanak. Mivel bizonyítsam, h ártatlan vagyok?

Figyelt kérdés
Ha irok a fb-nak, ők meg tudják mondani h melyik ip-ről csinálták, ugye?!
2010. dec. 6. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne nevettesd ilyennel ki magadat ,azt úgysem lehet 100% bizonyítani ,hogy nem te csináltad ,de azt sem lehet ,hogy Te vagy a készítője.
2010. dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 vagyokakilehetek ***** válasza:

a büntetőjog szerint nem az ártatlanságot kell bizonyítani hanem a bűnösséget. magyarán nem kell neked semmit se bizonyítanod. mondjanak amit akarnak. ne törődj vele. ha meg nem hisznek neked azzal se törődj.


majd megnyugszanak a kedélyek.

ráadásul most kiderül ki a barátod igazából.


Boldog Karácsonyt

2010. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi nektek, de már az igazgatóval is beszélt a gyerek,és nem szeretném,ha ilyen vélemény lenne rólam..!

szóval az érdekelne, h hogyan lehet kideríteni, h ki volt a tettes?

2010. dec. 6. 17:20
 4/12 vagyokakilehetek ***** válasza:

sehogy se

ha mégis akkor tévedtem...


Boldog Karácsonyt

2010. dec. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De a fa szbukosok meg tudják mondani az ip-t, nem? Boldog mikit :''d
2010. dec. 6. 17:55
 6/12 anonim ***** válasza:
aztán hiába mondják meg az IP-t, nyitok neked 38 facebookot,38 külön IP-vel,sőt mindegyikre belépek teljesen más IP-vel mint amivel regeltem,ja jól mondja ott feljebb valaki,a bűnösséget kell bizonyítani (amit egy csicska igazgató ne akarjon mert az már önbíráskodás) nem az ártatléanságot,mond nekik jelentsetek fel akkor biztos kiderül minden,ne az irodájában akarjon ítélkezni egy ilyen bűncselekményen,köze nincs az iskolának ehhez,nem értem mit akar.
2010. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
bocs haver de nagyon felháborít a szitu,mit képzel az igazgató magáról? igazgassa az iskolát,tartassa be a házirendet meg ilyenek,de ne játszon büntetőjogi bírót
2010. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ez igazából az osztályfőköm aki ennyire beleakar keverni engem...
2010. dec. 6. 19:53
 9/12 Hülyeválasz ***** válasza:
Beküldöd a faterodat a suliba, hogy pakolja szét, mert különben depressziós leszel, ezzel hajlamos az öngyilkosságra.
2010. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
omfg -.-"
2011. febr. 18. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!