Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fegyelmit kaptam a munkahelyem...

Fegyelmit kaptam a munkahelyemen mert egy saját tulajdonú eszközt einstandolni akartak én meg hazavittem! Hogy lehet egy munkahely egy iskola ekkora gerinctelen patkány?

Figyelt kérdés

Kis hazánkban vagyok tanár. Marhára megelégeltem hogy amióta klik van azóta semmi sincs, nincs papír a fénymásolóba nincs nyomtató vagy ha van akkor meg festék nincs… Nem lehet egy nagydolgozatot íratni mert se papír se nyomtató.

Hát mondtam csesszék meg, bevittem otthonról egy nyomtatót, van benne festék hoztam papírt is. Saját eszközök saját pénzből.

Egy hétig se volt ott, látom más is használja. Mondom állj már meg, majd ha hozol bele festéket és szépen megkérsz majd talán megengedem! Azt mondja az illető ez az iskoláé. Mondom hogy lenne az iskoláé. Azt mondja itt a leltári szám.


!!!!! És ott volt a leltári szám rajta matricázva, nézem a tanáriban új leltárjegyzék van benne számmal az én nyomtatómmal!!

Úgy felment a pumpa hogy ott abban a pillanatban felkaptam a gépet és ki vele a kocsiba.

Kérdezik másnap az igazgató hova vittem? Hogy mertem elvinni? Mondom mi az hogy hogy mertem, az enyém.

Szó szót követett, fegyelmit kaptam, benne: az iskola tulajdonát képező eszköz engedély nélküli elvitele….


!!!!!!!!!

Az iskola tulajdonát képező!!!!!!


Komolyan hol ez buldózer meg egy betonkeverő? Ledózerolom az egészet, és betont a helyére!

Hát az ilyen helyet be kell szántani és sóval behinteni.


2016. jan. 26. 13:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%

Szomorú, hogy ilyen megtörténik. :\

Esetleg ha megvan a doboza illetve a papírjai, akkor szépen mutasd be, hogy ez bizony a te tulajdonod, akkor nem fog tudni mit mondani. Ha értelmes ember, még bocsánatot is kér.

2016. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Ha értelmes ember lenne, már bocsánatot kért volna, akkor, amikor rájött, hogy becímkézték más tulajdonát.
2016. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

"amikor rájött, hogy becímkézték más tulajdonát."


Na most ez nem lehet kérdés tudta-e hiszen ott a tanári nincs benne semmi lassan már kréta se, aztán egyik napról a msáikra lesz egy nyomtató ami nem két fillér. Na vajon az honnan lett? Az iskola vette? Hát azt biztos nem, erről az igazgató lenne az első ember aki tudomást szerezne. De akkor honnan? Hát valaki behozta marha nagy ész kell hozzá. És mi a reakció??

Gyorsan gyorsan egy leltári jelzetet rá. Gyorsan gyorsan mielőtt még elviszi a tulaj! De a tulaj leltári számmal együtt is elvitte.

Számla meg minden megvan bizonyítani is tudom hogy az enyém-és mire mregyek vele???

Szerintetek egy ekkora patkány majd bocsánatot kér? Inkább kirúg ha csak említem is!!

2016. jan. 26. 14:47
 4/26 anonim ***** válasza:
27%
Intelligensnek tűnsz tanár létedre. Arra mondjuk nem gondoltál amikor bevitted, hogy szólsz, hogy "hé behoztam a saját nyomtatómat"? Vagy honnan tudták volna, hogy a tied?
2016. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én is azzal úsztam meg, hogy pont figyeltem, és a saját számítógépem nem lett KLIK tulajdonú. Keresd meg a számlát, ne hagyd annyiban. A fegyelmi így meg tárgytalan, vissza kell vonni.
2016. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

"Arra mondjuk nem gondoltál amikor bevitted, hogy szólsz, hogy "hé behoztam a saját nyomtatómat"?"


Madárkám. Nem, nem gondoltam rá. Tudod, ha felakasztom a kabátom a fogasra vagy leteszem a táskám arra se ragasztok cetlit hogy "el le lopd"!!!!

Jól néznénk ki ha lenne egy asztal (mert a nyomtató az én asztalomon volt ám!!) és ha nincs ott a gazdája már veszik is el????

Madárkám!! Nem én vagyok hülye hanem te!!!

Egyébként hoyg kérdésedre válaszoljak: honnan tudhatja? Sehonnan. Nem kell tudni. Elég azt tudnia hogy nem az övé. Ennyi elég.

Én se kérdezem meg a fogason lógó kabátrokról hogy ez kié?? Mi közöm hozzá kié??? Nem az enyém ennyi.

Vagy ha nem tudja senki kié akkor szabadrablás és lehet vinni, mert épp nincs ott a gazda aki szól, hogy hé az enyém????


Madárkám!!! Barom vagy!!!

2016. jan. 26. 16:55
 7/26 A kérdező kommentje:

"A fegyelmi így meg tárgytalan, vissza kell vonni."


Igazából leszarom én a fegyelmit anyagi levonással nem jár, és helyi szinten van csak nyilvántartva.

De megfogadtam kettő dolgot az egyiket már végre is hajtottam:

minden cuccomat ma elvittem. semmi egy toll egy könyv egy lap semmi sem maradt benn. egy szál gyufa se.

A másik: majd lesz még érettségi időszak is. És akkor majd az érettségi reggelén kezdés előtt 5 perccel betelfonálok hogy sorry lebetegedtem. Oldjátok meg....

Vegyétek fel ezt is leltárba.

2016. jan. 26. 16:58
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen stílussal tényleg valaki tanár lehet? Ez azért nagyon durva nekem. Attól függetlenül, hogy a történet (ha igaz) persze nagyon felháborító.
2016. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

"Ilyen stílussal tényleg valaki tanár lehet?"


Nos fordulj az ELTE-BTK-hoz, diplomáimat kiállító intézményhez és tegyél panaszt stílusom miatt.

De talán hallottad már: amilyen az adj'Isten.... na hát ez az.

Mocsokságra mocsoksággal. Taplóságra taplósággal. Én is tudok görény patkány lenni.

Ha ez kell...

2016. jan. 26. 17:10
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül a trágárságra gondolok (bár azt is kicsit erősnek érzem egy tanártól egy olyan fórumon, ahol megértést vár), hanem a központozás elmaradására, a 60 ezer felkiáltójelre, a gyerekes szóhasználatra és fenyegetőzésre.
2016. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!