Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolakba vesznek fel...

Melyik iskolakba vesznek fel 65 ponttal?

Figyelt kérdés
Beirtam mar par iskolat a rangsorba, de kene meg 1-2 olyan (valamennyire szinvonalas) gimi, ahova biztos, hogy felvesznek. Human vagy nyelvi szak erdekel, de media vagy drama is megfelel.
2016. jan. 26. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Eleg nehez ugy iskolat ajanlani,ha nem irod le,hol laksz.
2016. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Berzsenyibe éppen hogy behívnának az egyes tagozatokra, azt is be tudod jelölni.

Erősebb sulik közül a Berzsenyibe, egyes tagozatokra éppen hogy behívnának (maxos vagy szinte maxos hozott ponttal).

A kevésbé erősek, pl.: Móricz, Rákóczi, Kossuth, Babits, Árpád, Könyves, Kölcsey inkább szóbajöhetnek.

De persze a Leöveybe, Színyeibe, Vörösmartyba, Telekibe is nagyon sok esélyed van :)


Melyikeket jelölted meg ? :)

2016. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oszinten szolva annyira ketsegbe vagyok esve, hogy igazabol barhol jo. De igazad van, elnezest, Budapesten keresek :) Csak holnap tudom meg a pontos pontszamokat :) koszonom azokat amiket eddig irtal!
2016. jan. 26. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!