Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MIT tegyek ha nagyon hulye...

MIT tegyek ha nagyon hulye vagyok matekbol viszont valahogy le kene erettsegiznem belole, MIT tegyek?

Figyelt kérdés
Majdnem megvan AZ erettsegim a matekom egyes left ezert nem kaptam bizit, vhogy le kene tenni h megkapjam AZ erettsegit bizonyitvanyt, erettsegire is csak ugy jutottam el matekbol h Nagy nehezen mindig atmentem a potvizsgakon, egy matektanar tudna segiteni h atmenjek? Esetleg lehetseges vmi felmentest kerni matekbol vagy konnyitest? Tenyleg kibasott hulye vagyok hozza, osztani, szorozni,kivonni, osszeadni is csak nehezen tudok

2016. jan. 27. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz, vagy nevelési tanácsadóba, hogy állapítsák meg, hogy diszkalkuliás vagy, azt kérj könnyítést. És mindenképpen gyakorolnod kell tanárral, vagy jól magyarázó egyetemistával, ha könnyítést kapsz és érettségizned kell belőle.
2016. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most már hiába megy nevelési tanácsadóba, mert már túl idős hozzá.

Igazából jóval korábban kellett volna felderíteni, mi a gond. A legcélravezetőbb megkeresni egy magántanárt, akinek van türelme veled foglalkozni, azt a keveset gyakoroltatni, ami a minimumra elég.

2016. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!