Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Passzív féléven jogosult...

Passzív féléven jogosult vagyok-e javító államvizsgára?

Figyelt kérdés
Egy tárgyból megbuktam, szakdolgozatom rendben.Ilyen esetben be kell jelentkeznem a következő félévre? Passzív féléven nincs tanulói jogviszonyom, hogy van ez?

2016. jan. 27. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Ha megbuktál egy tárgyból, el kell végezned, nem? Ahhoz aktív félév kell, amire be kell jelentkezned.

És miért kellene javító államvizsgát csinálnod, ha nem is volt lehetőséget államvizsgáznod?

Passzív féléven meg nincs tanulói jogviszonyod, hallgatói jogviszonyod viszont van.

2016. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem jól fejeztem ki magam, az államvizsgán buktam meg egy tárgyból.
2016. jan. 27. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szó nincs passzív félévről, mert már meg kellett kapnod a végbizonyítványt, az abszolutóriumot. Hallgatói jogviszonyon kívül tehetsz záróvizsgát a következő alkalommal.
2016. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem kaptam semmit, a Neptunban sincs fent semmi. Múlt hét csütörtökön történt a tragédia. A To-n kell majd valamit intézkednem. Köszi a válaszokat.
2016. jan. 27. 17:37
 5/5 A kérdező kommentje:
A TO-n tájékoztattak, hogy nincs semmi teendőm, májusban kell jelentkeznek vizsgára abból az egy tárgyból, a félévet nem kell felvennem.
2016. jan. 28. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!