Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha két egyetemre járok párhuza...

Ha két egyetemre járok párhuzamosan, akkor szinte biztos, hogy nem fogok kapni tanulmányi ösztöndíjat egyik helyen sem?

Figyelt kérdés
Próbálom majd elosztani az órákat a két helyen, de ugye alig több, mint kb. 15-15 kredit értékben fogok tárgyakat csinálni mindkét helyen, mert többre nem igazán lesz kapacitásom. Ennyire viszont sehol nem adnak ösztöndíjat. Nincs erre valami szabály, hogy figyelembe vegyék, hogy én két helyen elvégzek annyi kreditet, mint más egy helyen és kaphassak valamit?
2016. jan. 27. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs erre semmi szabály. Viszont ha félévente csak 15-15 kreditet tudsz elvégezni, akkor erősen kérdéses, hogy csináld-e. Én inkább az egyik helyen előre megcsinálnék annyi tárgyat, amennyit csak tudnék, így később jobban koncentrálhatnék a másik képzésre. De így jelen formában sok értelme nincsen.
2016. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A mostani helyen így csináltam, nem is marad jövőre több ott, mint félévente 4-5 tárgyam (plusz a szakdoga). Persze a másikból bevállalnék többet ha menne, csak egyelőre szakdoga, nyelvvizsga-felkészülés és államvizsga mellé nem merek. Úgy gondoltam, hogyha elvégzem az első sulit (abból még egy év van), akkor utána majd ráhajtok a másodikra is.
2016. jan. 27. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!