Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Súlyosan fogyatékosoknak...

Súlyosan fogyatékosoknak tényleg jár többletpont ha felsőoktatásba jelentkezik. Akkor nekem is jár? ( Többi lent )

Figyelt kérdés
Glutén érzékeny vagyok van róla papírom is és ez az "allergia" a "súlyosan fogyatékos" kategóriába esik. A hivatalok okmányba is így vagyok besorolva. Nem tudom miért, de akkor is így van, tehát ezek szerint akkor nekem is járna a többletpont ilyenkor? Vagy az én esetemben ne is számítsak erre értelem szerűen?

2016. jan. 28. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Ennyi ésszel inkább maradj otthon.
2016. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha a véleményedre vagyok kíváncsi akkor majd szólok :) Ez egy ilyen oldal... megkérdezhetem a nálam tapasztaltabbakat, ha nincs érdemi hozzászólásod akkor kattints tovább offenzív megjegyzések nélkül.
2016. jan. 28. 20:56
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha a hivatalos papírokba is ez van benne, akkor lehetséges, bár én nem hallottam olyan emberről, aki ezért kapott volna többletpontot. Olvass utána vagy kérdezz meg egy illetékes embert(pl. ofődet) :)
2016. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Megnyugodhatsz, nem véleményt kaptál, mivel aki ilyen kérdést tesz fel, annak valóban nem oké valami a fejében. Tehát igen, súlyosan fogyatékos vagy.
2016. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Drága utolsó, ez annyira véleménynyilvánítás volt, hogy ha tagadod, akkor nem az én fejemmel van gond. Még csak nem is titkolt vélemény nyilvánítás, hogy az intelligencia szintemet kérdezted meg... Az a jó, hogy totál hidegen hagy :) A második válaszolónak meg köszönöm az értelmes válaszát.
2016. jan. 28. 21:09
 6/7 A kérdező kommentje:
kérdőjelezted meg * mielőtt ebbe is belekötnél :)
2016. jan. 28. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos nem kaphatsz többlet pontot erre, mivel az allergia tartós vagy krónikus betegség. De ha fogyatékosság, akkor se mivel ez nem olyan fogyatékosság, amire jár többlet pont. De ha gondolod töltsd fel a papírjaidat, abból baj nem lehet, azt majd eldöntik.

[link]

2016. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!