Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Metropolitan (met, bkf)...

Semmii kérdése:

Metropolitan (met, bkf) gazdálkodás és menedzsment fosz szakról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 28. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó, csak sokba kerül
2016. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyibe?
2016. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Orfeus ***** válasza:
67%

Ha nappalira mész 208k ha levelezőre akkor 178k per félév. Értelem szerűen 4 féléves.


Nem rossz, én ajánlani tudom. Nincs benne a TOP egyetemekbe, de hát hogy is lenne, most lett csak egyetem. Elméletileg 300 tanár és 700 óraadó van, ami az össz. 6000 diákra nem rossz arány szerintem.

2016. aug. 27. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
gyenge kamuegyetem
2017. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Orfeus ***** válasza:

A 36%-os hasznosság elárulja az utolsó válaszolóról mennyi köze van a felsőoktatáshoz :)


Amúgy ha meg akarod tanulni mondjuk a projekt menedzselést, (én pl azért jöttem gazd menedzment szakra) akkor szerintem jobban jársz az FSZ-el. Mondhatom hogy kb ugyan azt tanulják meg 2 év alatt, csak nekem van még 1,5 év cumi, aztán a 2 év lényeg, ami ott az alajétől.


Ha nem a diploma lenne a cél akkor oda mentem volna inkább.

2017. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!