Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyelvvizsga nélkül nem mehetek...

Nyelvvizsga nélkül nem mehetek el a mostani diplomaosztóra, de ha májusban be tudom mutatni a nyelvvizsgát, akkor a nyári diplomaosztóra elmehetek? Vagy akkor csak külön adják oda nekem a diplomám? (ELTE)

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 02:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elmehetsz, vagyis látok rá esélyt. Unokatesóm diplomaosztója nyáron lett volna, de aznap volt az esküvője is, így kérte, hogy a következőre (téli) elmehessen, engedték neki. (PTE)
2016. jan. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg ott. Számukra lenne furcsa, mert a legtöbb ember, amint tehetné, vinné a diplomát, nem várná meg a diplomaosztót.
2016. jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És ha átveszem a Tanulmányi Osztályon a diplomát májusban, a júliusi diplomaosztóra azért elmehetek? Úgy értem, odaadják ott jelképesen, azután kézfogás, mintha akkor kapnám meg. Nem mintha olyan fontos lenne nekem, de a családom ott szeretne lenni, fényképezni stb. Én se bánnám mondjuk, mert jó emlék lenne.

1.: az unokatesód a téli diplomaosztón kapta (először) kézbe a diplomáját, vagy bement érte később, azon a nyáron?

2016. jan. 30. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

"És ha átveszem a Tanulmányi Osztályon a diplomát májusban, a júliusi diplomaosztóra azért elmehetek? Úgy értem, odaadják ott jelképesen, azután kézfogás, mintha akkor kapnám meg."


- Én még ilyenről nem hallottam. De gondolom kialakult az utóbbi pár év alatt a TO-val egy annyira bensőséges viszony, hogy ott megérdeklődd, mert az biztosabb.

2016. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs akadálya, hogy elmenj, én hallottam már ilyenről.
2016. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tényleg hülyén jönne ki, ha átvenném a diplomát a TO-n, és két hónap múlva elmennék a diplomaosztóra, de elvileg akkor lehetséges?
2016. jan. 31. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet pontozni a válaszomat újra és újra, de akkor is csak azt tudom mondani, hogy az intézményben kell érdeklődni arról, van-e erre lehetőség.
2016. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!