Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szilágyiba szeretnék menni...

D.Laura12 kérdése:

A Szilágyiba szeretnék menni Egerbe, de nem olyan lett a központim amilyenre megtudtam volna/szerettem volna megírni, szerintetek a szóbeli segítségével, még fel tudnak venni?

Figyelt kérdés
A bátyám is oda jár, és ne ki sem lett túl jó, de felvették, félek engem nem fognak, ha bár az átlagom jobb mint az övé volt félévkor.Versenyen is voltam itt idén, de nem értem el helyezést:(

2016. jan. 30. 12:45
 1/2 Szimivoltam válasza:
Megkérdezhetem,hogy hány pont lett?Én is most írtam és én is a Szilágyiba jelentkezem,általános tagozatra. :)
2017. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szimivoltam válasza:
Bocsi,most látom már nem aktuális.De azért az érdekelne felvettek-e és,hogy hány pontos központival? :)
2017. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!