Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Olyanokat kérdeznék, akik...

Olyanokat kérdeznék, akik Apáczaisok. Van esélyem bejutni?

Figyelt kérdés

A felvételim 83 pont lett (45 magyar, 38 matek), a bizim kitűnő. Most fogom beadni a jelentkezést, de kicsit félek a szóbelitől, mivel az én iskolámban sok tantárgyból egyáltalán nem azt tanultuk, mint ami a honlapon van, hogy abból kérdezhetnek.

Őszinte válaszokat várok!!


2016. jan. 30. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem oda járok, de voltam ott szóbelizni (bejutottam, de máshova mentem), nagyon jó élmény volt. Nem igazán csak az a fontos, amit tanultál (amúgy nyugodtan meg is mondhatod, ha nem vettétek), hanem a gondolkodás. Van esélyed, persze! :)
2016. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez egy kicsit megnyugtató, köszönöm:)
2016. jan. 31. 14:29
 3/14 anonim ***** válasza:
Na behívtak? Mire mennél?
2016. febr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megjelöltem mind a négy szakot, holnap megyek mindre...Nagyon nem várom, félek egy kicsit:D Majd leírom a fejleményeket, köszönöm kérdésed? :D Egyébként a humánt jelöltem elsőnek:)
2016. febr. 25. 21:02
 5/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem kérdőjel akart lenni a 'köszönöm kérdésed' után, hanem smile:D
2016. febr. 25. 21:04
 6/14 anonim válasza:
Szia! Milyen volt a szóbeli? Írnál részletesen a biosz és humán tagozatos szóbeliről? Köszi
2016. febr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szia! A biosz tagozaton huztam egy kepet,meg hozza kerdeseket. Kidolgoztam papiron, aztan szoben el kellett beszelgetni arrol, meg masrol amit meg kerdeztek. Emellett kemiabol is huztam egy kerdest, meg kaptam egy periodusos rendszert, ugyanigy volt idom megoldani, aztan elmondtam szoban. Humanon huztam egy novellat, meg egy tori lapot, amin volt egy kidolgozos, egy kepes, meg egy igazabol szovegerteses resz. Mindkettore volt idom boven felkeszulni, aztan szoban is elmondtam, de ott mar sokat beszelgettem magamrol is. De egyebkent minden tagozatra jelentkeztem, mindenhol huztal, volt idod dolgozni rajta, aztan elmondtad szoban :) Nekem elsosorban a human volt a fontos, szerintem az nagyon jol sikerult, remelem felvesznek:)
2016. febr. 27. 13:10
 8/14 anonim válasza:
Köszi a részletes leírást. A töri érdekelne még, hogy a képen személy volt? Vagy diagram? Vagy esemény? A kidolgozós a honlapon megadott tételek voltak vagy kisebb kérdés?
2016. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ket amerikai elnok volt, aki dolgozos resz is Amerikaval kapcsolatos volt, de mint emlitettem en nyolc osztalyosbol jovok, ott mashogy tanulunk, szoval a sajat tananyagomrol beszeltem, nem nagyon neztem meg mi volt...
2016. febr. 28. 09:47
 10/14 A kérdező kommentje:
Bocsi:) A kidolgozos resz
2016. febr. 28. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!