Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok budapesti középiskolá...

Tudnátok budapesti középiskolát ajánlani?

Figyelt kérdés

Még nem tudom hogy hova menjek továbbtanulni. Leginkább valamilyen nyelvi szakra szeretnék menni.


A félévi bizonyítványom átlaga 4,2.


A jegyeim:

matek 3

irodalom 4

nyelvtan 4

tesi 5

angol 5

töri 3

ének 5

rajz 5

erkölcstan 4

infó 4

biosz 4

föci 4

fizika 4

kémia 4

technika 5


Ha valami lényegeset kihagytam volna akkor szóljatok

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. jan. 31. 18:29
 1/10 anonim válasza:
matek meg tori legzen legalabb negyes es akkor nyomhatsz egy kozpontit es aztan szinte barhova.
2016. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen a matekból meg töriből megpróbálok javítani. Esetleg nem tudnál valami középiskolát ajánlani?
2016. jan. 31. 18:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Oké, hogy ilyenek a jegyeid, de igazából ez maximum a pontok egyharmadát adja, milyen lett a felvételid?

Akarsz-e szóbelizni?

2016. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsi az kimaradat hogy még csak hetedikes vagyok szóval nem idén felvételiztem. A jegyeimet azért írtam le hogy kb ilyen jegyek melyik iskolában felelnek meg. Ha
2016. febr. 1. 19:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Hogy mit tudunk javasolni leginkáb a felvételin múlik, nyilván nem Eötvös lesz a vége (ilyen jegyekkel minimum 90-95 pont központi).

De mondjuk 70 ponttal egész jó esélyeid vannak középkategóriás gimnáziumokba.

2016. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Keresgéltem a középiskolák között ami szimpatikus volt az a Szinyei és a Leövey. Ezeket a gimnáziumokat mennyire ajánlanátok?

2016. febr. 1. 19:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Még javíthatsz év végéig :)

A Színyeibe egyre erősebb az oktatás, a közösség is egyre jobb, most nagyon javulgat, úgyhogy ajánlom! :)

A Leöveybe amit én tapasztaltam, elég rossz a közösség, viszont barátnőm odajár, szerinte nagyon jó :) Bár azt tapasztaltam, hogy az évfolyam nem nagyon keveredik, szóval az osztályok picit zártabbak. A tanárok kicsit lassan tanítanak, reálból követelnek sajnos rendesen, nagyon vegyesek.


Amit még ajánlanék:

Móricz Zsigmond Gimnázium, II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, Kölcsey Ferenc Gimnázium, Könyves Kálmán Gimnázium, Babits Mihály Gimnázium, Árpád Gimnázium, Teleki Blanka Gimnázium, esetleg az Ady Endre Gimnázium, de az picit gyengébb, mint a többi.

2016. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem ezeket
2016. febr. 13. 11:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Az Ady nagyon gyors ütemben javul, a szóbelire való behívás határa 113 pont volt idén, ami 63 pont központi és kitűnő. A Szent István 65 ponttól hívott be (mégcsak kitűnő sem kellett), a VPG némely tagozatát megelőzi (kivétel például a 120 pontos humán), de például a Berzsenyit is megelőzi a ponthatár. A növekedés azt mutatja, hogy keresett gimnázium. Az utolsó által felsoroltak közül ez a legerősebb jelenleg (az egy dolog, hogy a 4-5 évvel ezelőtt indult összetétel milyen volt).

Alapvetően majd a központid dönt, de talán ezek így jegyek alapján a legjobbak, ami sikerülni fog.

2016. márc. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. márc. 3. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!