Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvostanhallgatók! Egyetem...

Orvostanhallgatók! Egyetem mellett nektek van időtök dolgozni valamit? (lent)

Figyelt kérdés
Én is medikus vagyok - másodéves. Úgy alakult, hogy kellene egy kis plusz pénz (nem a bulizáshoz, hanem a mindennapi megélhetéshez). Szerintetek reális a diákmunka a suli mellett? (Nem vizsgaidőszakban.) CSAK orvostanhallgatók / végzett orvosok írjanak, mert ők tudják, hogy milyen tananyag mellett kérdezem ezt!

2016. febr. 1. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem arra nincs idejük, hogy ezt a honlapot nézegessék D:
2016. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Talán szorgalmi időszak első hetében még akad.. Értem a célzást. De nem olyan munkára gondoltam, hogy reggel 8-tól 14 óriáig, hanem pl hétvégente vagy max Csüt-Szombat.
2016. febr. 1. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp próbáld meg, max ha közbejön valami, előre felhívód őket, hogy most nem tudsz bemenni. Gondolom diákmunkánál megértőbbek
2016. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha belefér az idődbe hétvégén tudsz menni 8órában vagy órák elő/után 4-6 órában. Annyi hogy max. nem tudsz minden héten menni ha több a tanulni való, de ki lehet ügyeskedni heti nettó 7-8 ezer körül diákmunkával.
2016. febr. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt csak te tudod megítélni, hogy belefér-e az idődbe vagy sem, hiszen mindenki teherbírása más.

Van, aki képes arra, hogy nappal suliba menjen, éjszaka meg dolgozzon, én ezt tuti nem bírtam volna pl.

Szerintem ha okosan osztod be az időd (értsd: a felesleges órákra nem jársz be), akkor valami részmunkaidős, könnyű munka, ahol lehetőleg te tudod beosztani a munkaidőd, belefér. Mondjuk valami telefonos ügyfélszolgálatos okosság, amit lehet egyszer-egyszer 4 órában végezni. Vagy ha nagyon jó vagy valamilyen tárgyból, nyelvből, akkor esetleg megpróbálhatsz különórákat vállalni. Gyerekfelügyelet ismeretségi körben, kutyasétáltatás és hasonlók.


Egyébként megkérdezhetem, hogy hova jársz? Ha Szegeden tanulsz, és esetleg segít valamennyit a dolog, temérdek fénymásolt jegyzetem van, szívesen kölcsönadom őket, ameddig szükséged van rá. A tapasztalataim azt mutatják, hogy az összes szükséges jegyzetet, könyvet megszerezni még fénymásoltan is sokba kerül.

2016. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell érezni, hogy lenne-e rá időd és ahogy látom lenne, hiszen írtad azt is mikor érsz rá. Szerintem keress munkát, én ugyan nem orvosira járok, de szorgalmi időszakban ráérek heti 2,5 napot, sikerült olyan helyet találnom, ahol rugalmasak és ebbe belementek, vizsgaidőszak persze húzósabb, de a diákmelóba az a jó, hogy bármikor otthagyhatod, nincs felmondási idő.
2016. febr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!