Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME gazdálkodás menedzsment...

BME gazdálkodás menedzsment 2016 jelentkezők és már egyetemisták?

Figyelt kérdés
Több kérdésem is lenne a témával kapcsolatban. Mire lehet szakosodni? Hol lehet elhelyezkedni a szakkal? Mit gondoltok az oktatásról? Tényleg olyan nehéz? A szakkolikba nehéz bejutni? Érdemes e egyáltalán? Van aki szeptemberben oda jelentkezett?

2016. febr. 2. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, csak szeptembertől lesznek azok
2016. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Felvi.hu-n leírják a mesterképézésen választható szakirányokat.

Jár oda ismerősöm, ő mesélt róla, nekem nagyon szimpatikus volt, összetartó közösség, nincs vizsgaidőszak, hanem egyenletesen elosztottan vannak a vizsgák.

Attól függ, mennyire megy a matek, hogy nehéz-e, a többit anyum is tanulta (vállalatgazdaságtan stb) és azt mondta, azok piti tárgyak a közgáz meg az analízis és társai mellett. Tehát ez is eléggé megoszlik.

Szakkoliról nem tudok semmit, bocsi.

És én csak most jelentkezem oda, voltam nyílt napon és elég sok mindent elmondtak.

Bocsi, hogy nem tudok még saját tapasztalatot mondani, de hátha ez is több, mint a semmi. :)

2016. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi szepen pont egy ilyen valaszra gondoltam :)
2016. febr. 4. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!