Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem bekerülni ezekkel a pontokkal az egri Neumann János Középiskola és Kollégiumba?

Figyelt kérdés
Szóval a felvételim 73 pont lett (42 magyar, 31 matek), és eddig mindig kitűnő voltam. Azt olvastam a suli honlapján, hohy a vitt pontok max értéke 50 pont. Így a 150-ből 123 pontom van. Szerintetek elég lesz?

2016. febr. 3. 21:38
 1/6 anonim válasza:
Simán felvesznek.Nagyon sok szerencsét kívánok.Én az AJTP-re megyek ugyan ide :)
2016. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Sok sikert neked is! ☺

2016. febr. 4. 19:06
 3/6 helle válasza:
Szia!Azt szeretném kérdezni,hogy ezt a suli honlapján hol találtad?
2016. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
nagyon gyenge, nincs semmi esélyed, maximum javiíthatsz egy másik felvételivel jövőre, az ilyen számítógépes sulik marha magas pontszámokat kérnek, főleg matekból
2016. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hivatásos örömlányokat is magasabb pontszámokkal vesznek fel, sajnos
2016. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia! Felvettek? Ha igen, milyen szakra fogsz menni?

Engem is felvettek és Európai Uniós. Ismersz esetleg valakit aki ide fog jonni? 😊😊

2018. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!