Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 2016-os viszonylatban a...

A 2016-os viszonylatban a 64p-os központi eredmény jónak számít?

Figyelt kérdés

2016. febr. 6. 19:16
 1/6 anonim válasza:
átlagosnak
2016. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is annyit írtam. Alapvetően nem vagyok megelégedve vele, de sok embert ismerek akiknek kevesebb lett és jó tanulók.
2016. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Attól fúgg hova szeretnél menni egy gyenge gimibe felvesznek amúgy csak szakközép
2016. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a 64 pont az idei átlaghoz képest elég jónak számít....!! Tavaly rossznak vették volna de most nagyon sok osztálytársam és más sulikból a barátaink is mondták hogy 26 és 31 pontos eredmények lettek...!! de lett 18 pontos is....Ez attól függ melyik suliba szeretnél bekerülni mert oda az országos átlag és a gimnázium ponthatára számít főleg...! De ha ezen még szeretnél javítani akkor a szóbelin bőven megteheted!! :D én is most írtam és elég gyatra 58 pontos lett... :/ de például a matekzseni osztálytársamnak aki a Puskásba szeretne menni 30 pontos lett a matekja...
2016. febr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, én nem vagyok matekzseni, de 41 pontos lett a matekom...
2016. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az idei országos átlag csak 47,6 pont volt, tavaly pedig 52. Tehát igen.
2016. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!