Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valóban megszűnik egyetemen a...

Yuyu kérdése:

Valóban megszűnik egyetemen a tanulói jogviszonyom, ha nem megfelelőe teljesítek az ott megírt szintfelmérőn?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam nyílt napon, idén felvételizem, azt mondták hogy az első napokon szintfelmérőt kell írni, és ha rosszul teljesítünk, megszűnik a jogviszony, hiába vettek fel. Ez igaz?

2016. febr. 6. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, van rá legalább 1, de inkább két féléved, hogy teljesítsd. Kritériumdolgozatnak hívják, ha elsőre nem teljesíted, akkor fel kell venni egy 0 kredites tárgyat és el kell járni felkészítésre. Van valami határideje, hogy meddig kell megcsinálni, de nincs nagy gond, ha elsőre nem sikerül.
2016. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, ha nem sikerül elsőre, kalap, kabát. Ezek szerint ez nem igaz. Köszönöm!
2016. febr. 6. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem igaz. Ha nem jól sikerül, akkor felzárkóztatásra kell járnod.
2016. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik ez a csodás egyetem/fősuli és milyen tárgyból?
2016. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ELTE fizika szak.
2016. febr. 7. 01:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennek az oldalnak az utolsó pdf-jét tanulmányozd át. Beiratkozaskriterium-bsc.. [link]
2016. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!