Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvesznek ezebe s gimnáziumok...

Felvesznek ezebe s gimnáziumokba? (Eövös, Berzsenyi, Árpád)

Figyelt kérdés

Az írásbelim 76 pont(45 magyar, 31 matek), a hozott 49.

Az Eötvösbe humán-angol,a Berzsenyibe meg humán és angol szakot jeloltem. Árpádban meg angolt. Mennyi esélyem van?



2016. febr. 7. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Eötvös nagyon necces, olyan 128 pontod van humánra, tavaly 131 volt a szóbelire való behívás határa.

A nyelvi tagozatot nem tudom, hogy számolja a de ha jól gondolom 125 pontod van és tavaly 128 kellett a behíváshoz. Kevés az esélyed.

Ha be is hívnak, jó eséllyel kiesel 50 pontos szóbelivel is. Sajnálom, de azért sok sikert:)

A másik kettőbe jobbak az esélyeid. :)

Csak a szóbelit ne szúrd el!

2016. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló pontokkal nem hívtak be tavaly az Eötvösbe szóbelizni :( Pedig én is 45 magyart írtam :) Szép pontszám egyébként a magyarod, gratu :)

Szóval az Eötvösből valószínűleg kiesel, de cseppet se bánkódj, a Berzsenyi is jó suli, én is oda járok, humánra :) Ha kérdésed van a suliról, írj nyugodtan :) Nagyon jó a közösség!!! :)


Szóval igen, az Árpádba és a Berzsenyibe is nagyon jó esélyekkel indulsz. Sok sikert a szóbelire! :)

2016. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a (gyors) valaszokat
2016. febr. 7. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Az Eötvösben 125,8 lett a szóbelire való behívás határa, neked 127,8 pontod van.

Az idei pontszámok alacsonyabbak lettek, VISZONT szóbelin törekedj a maximumra.

Gratulálok:)

(Az angolra 128 pont kellett.)

2016. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Be is hivtak aminek nagyon orulok,de nem tudom hogy eleg lesz e.,.
2016. febr. 23. 07:01
 6/6 Bogi11 ***** válasza:
Sikerült bejutnod az Eötvösbe? Vagy melyik suliba mész?
2016. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!