Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi Dániel Gimiről,...

Pat20 kérdése:

Berzsenyi Dániel Gimiről, Babits Mihály g. -ról, Szent István G. -ról, Madách Imre G. -ról, Teleki Blanka G. -ról, Szent László G. -ról, Eötvös József G. -ról, Árpád G. -ról vélemény? (mindegyik Bp)

Figyelt kérdés
A közösségi élet, diákok, szabályok, erősség, tanárok érdekelnének a leginkább. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2013. okt. 16. 16:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Madách!! Nagyon jó a közösség a tanárok rendesek és jók az elvárásaik,a szabályok teljesen átlagosak,nincsen semmi félnivaló :)
2013. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Berzsenyibe!!! Mindenképp!!! most inkább linkelek válaszokat mert nincs sok időm!!! De mindenképp gyere ide szóbelizni és csak azután dönts!!! De tényleg!!! http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar.. http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..
2013. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2013. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

Ezen kívül: Telekit nem ajánlom. Barátnőimnek nem tetszett,és eléggé megoszlik róla a vélemény. Legeslegvégső életmentő övnek beírhatod,másnak nem jó. Berzsenyi,Szent István, Eötvös mind nagyon jó. Van 1-2 ismerősöm,akik odajárnak,és imádják.Egyébként én véleményt nem tudok róluk mondani,mind nagyon erős gimik,talán az Eötvös a legerősebb. Én a Szent Lászlóba járok emelt angol tagozatra,és csak jót tudok róla mondani! :) Tanárok 90%-ban jófejek,és van jó pár nagy fazon.:D A közösség,diákélet az szintén fantasztikus. A felsőbbévesek nem bánnak velünk úgy,mint a kis óvodásokkal,pedig eléggé féltem ettől. De egyenrangúként kezelnek minket,és ez nagyon tetszik. 9.-esek mind nagyon rendesek,mindenki bekerült VALAMI MIATT a Laciba,tehát mind leraktunk valamit ezért az asztalra. Nem tanulom magam egyenlőre halálra,hiszen egy általános kerettantervű osztályba járok,nincs heti 837267 db angolom,sem 23939 infó órám. :) De így is simán elvagyok egy 4-5-ös átlaggal. Ha gondolkozol az Eötvösben,meg hasonlókban,akkor nem mondom,hogy írd be elsőként,mert akkor biztos nagyon jó átlagod lehet.Viszont ha nem lesz túl jó a központid,akkor jó lesz megfontolnod,hová mész. A tavalyi felvételi (matek) igen gyatra lett sokaknak. Ha 80 (jó,mondjuk legyen 75) pont alatt írsz,akkor ne nagyon menj a Berzsenyinél feljebb. De te tudod! :) MINDEN a központin fog múlni! Lehetsz te kitűnő tanuló,ha 56 pontot írsz.:/ Sok szerencsét! Ha kérdésed van,nyugodtan írj! :)

2013. okt. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Madách nagyon jó:) A közösség, a tanárok, a suli is nagyon szép, és sok tagozat van, szóval nagy választási lehetőség. Ha van még kérdésed, nyugodtan írj:)
2013. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
21%

Szia!

Az Eötvöst válaszd mindenképp!

A diákok nagyon jófejek, a tanárok nagyon jó és érdekes órákat tartanak. Sulirádió,iskolaújság,sok-sok szuper program.(A gólyatábor az életem legjobb tábora volt.)

Kell tanulni,de igérem, ha odajársz minden napod élmény lesz!

Sok sikert a felvételihez!

2013. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Szent László! :)))


Csak ismételni tudom az előttem szóló Lászlóst. :D Én tömegkommunikációs tagozatra járok, és igazából a tanár aki tanítja, elég híres/hírhedt a sulinkban. :D Az első néhány órán úgy éreztem hogy kiszakítja a szívemet. De rájöttem hogy amúgy nagyon jó arc (akárcsak az összes többi tanár) :D A diákokról annyit mondanék, hogy hülyék mindenhol vannak. Nekünk, Lászlósoknak viszont még a hülyéink is színvonalasak. :D

2013. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat sokat segítettetek:) most talán a Madách tetszik legjobban de a Berzsenyi és a Szent László is nagyon jónak tűnik
2013. okt. 20. 10:07
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Nyílt napokra mindenképp menj,azok számítanak a legtöbbet! :)
2013. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
11%

Csak a Teleki!!!

A Lászlónak pince-hangulata van, nem kellemes érzés belépni, a Telekiben otthon érzed magad.

A tanárok kedvesek, a társaság elképesztő, összetartó, a legjobb.

Mindenkinek ajánlom! :)

2013. nov. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!