Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE - KTK közigazgatás alapsza...

NKE - KTK közigazgatás alapszakra milyen speciális dokumentumok kellenek?

Figyelt kérdés
Most töltöm ki a felvételi jelentkezést és van egy olyan része hogy az iskola által kért speciális dokumentumok? Aki oda jelentkezett nem tudja, hogy mi kell pontosan? A honlap nem ír semmit.

2016. febr. 7. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ állami vagy fizetős illetve nappali vagy levelező tagozatra jelentkezel.

Elég sok feltétel van egyes esetekben, kár lenne itt írogatni, bemásolni meg a terjedelme miatt nem lehet. szóval a felvin rákattintasz a kiválsztott képzésre az alábbi linken és szépen végigolvasod.

[link]

2016. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt a linket már én is átnéztem sokszor köszi, de ott is csak azt írja hogy speciális dokumentumok, de hogy mit foglal magába azt nem! Az erkölcsi bizonyítvány az amit megtudtam belőle.
2016. febr. 7. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!