Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az alábbi budapesti gimik...

Az alábbi budapesti gimik közül, ki jelöli meg valamelyiket? Illetve kinek mi a vélemény a sulikról?

Figyelt kérdés

Valaki megjelöli az alábbi sulikat?

Széchenyi István Gimi-média,biosz,angol,általános

Vörösmarty-média,általános

Kossuth-német-magyar kéttannyelvű

Kölcsey-kb. minden tagozata

Batthyany (Szigetszentmiklós) nyek

Jedlik- általános

Milyen lett a központitok? Aki esetleg valamelyik suliba jár ezek közül, annak mi a véleménye róla?Szerettek oda járni?

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2016. febr. 8. 19:24
 1/6 melilem ***** válasza:

Nekem a féltesóm a Széchenyibe jár, és szereti. Nem egy erős iskola. A többi iskoláról nem hallottam.

Nekem 68 pontom lett, és én a József Attila Gimnáziumot jelölöm, meg a II.Rákóczi Ferenc Gimnáziumot.

Neked hány pontos lett?

2016. febr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Nagyon elcsesztem, és 51 pont lett. A Széchenyit megjelölöd? A tesód milyen tagozaton van, és őt kb. Hány ponttal vették fel?
2016. febr. 9. 15:29
 3/6 melilem ***** válasza:

Hát a féltesómnak duplázták a pontját, mert diszlexiás és diszkalkuliás, és így volt összesen 61 pontja.

Amúgy ő a rajz részére jár, de megjelölte az általánost is. Azt mondta még, hogy a médiások nagyon szeretik az osztályt. 51 ponttal a Széchenyibe jó esélyekkel indulsz.:)

2016. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget:)

Hát remélem jó lesz odajárni, elvégre ha felvesznek.

2016. febr. 9. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
A kolcseybe es a Jedlik nem tul eselyes. A tobbit nem ismerem sajnos. Nekem 72 pontom lett es a Karinthy kettannyelvu szakara szeretnek bekerulni:)
2016. febr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat a Kolcseyt csak azert jeloltem meg, mert jo sulinak tunt. Bar nincs kozel, szoval annyira nem banom. A Jedlik altalanosara tobb nalam idosebb baratomat is felvettek mar, akiknek hasonlo pontszama volt. Tulajdonkeppen a Jedlik egy mento suli. A Szechenyi lenne az elso, foleg azert, mert imadok fotozni, videot vagni stb. 4, 4 az atlagom, de a kozpontimat elegge elcsesztem....
2016. febr. 10. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!