Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kölcsey Ferenc Gimnáziumról...

A kölcsey Ferenc Gimnáziumról tudnátok véleményt adni? (Budapesti)

Figyelt kérdés
Hogy tanítják a nyelvet? Főleg angolra és a németre gondolok, az érdekelne.
2016. febr. 8. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!:) Engem is érdekelne. Én úgy hallottam, hogy az angolt elég színvonalasan tanítják, a franciát pedig elméletileg színvonalasabban, mint a Madáchban. A németről nem tudok semmit :/
2016. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A nyelveket, főleg a franciát és még az angolt is elég színvonalasan tanítják, másban nem annyira jó és eredményes.
2016. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aki tud még valamit az válaszoljon légyszi
2016. febr. 8. 17:54
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Angolnal mit jelent az, hogy eleg szinvonalas? Erettsegiig kozepfok vagy felso?
2016. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Felsőfok a cél mindegyik nyelvből :) De közép minimum.

A nyelvoktatás nagyon jó, franciából tényleg jobb mint a Madách, angolból nem biztos.

Humán orientációs iskola, a humános tárgyakat is jobban tanítják, a reálosokat kevésbé.

2016. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ment a zöld pacsi :) :D

Aki tud még valamit az mondja el kérem , köszi

2016. febr. 8. 19:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom a hozzászólásom mennyire releváns :) de én idén márciusban részt vettem egy gimnáziumok közti "vetélkedőn" és ott volt lehetőségem találkozni Kölcseys diákokkal. Nagyon meglepett az,hogy az többiekhez képest mennyire (kollektíven) gyenge képességű diákok voltak ..Pedig elég vegyes társaság volt:vidéki elitsuli,középszerű fővárosi gimnázium és egy egyházi. Annyira buta és egysíkú gondolataik voltak,érveléstechnika 0 stb. Számomra ez csalódás volt a sulival kapcsolatban mert anno én is meg akartam jelölni :/

Ha csak az angol-német számít akkor a Karinthy.

2016. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát most már mindegy :DD

Nem oda kerültem végül:))

2016. jún. 26. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!