Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 11. évfolyamban iskolát váltani?

11. évfolyamban iskolát váltani?

Figyelt kérdés

Nagyon regen gondolkozok rajta, most itt az ideje, hogy pontot tegyek az i-re.

De nem tudok dönteni. Nem szeretem az iskolámat, mert unalmas, rossz a közösség, mindenki rosszat akar a másiknak stb stb.

A tanáraim áltagosak, de a töri (ezzel tanulnék tovább) tanár elég jó.

A német borzalmasan megy majdnem buktam belőle idén is és a szint kb 0. Meg sem tudok mukkanni németből.

Nyelvis osztályba járok (angolnak volt hirdetve, abból nyelvvizsgám is van) és nyelvisbe is mennék át.

Szerintetek megéri?

Változtathat ez akármit az eredményeimen?

Válaszokat köszi.



2016. febr. 9. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkepp megeri. Honnan menekulsz es hova mennel?
2016. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nyelvis vagy akkor szerintem inkabb valts. 12-13 szamit majd bele az erettsegibe, adigra akkor jo lenne ha egy jobb iskolaban tanulnal. Az eredmenyeiden valtoztathat, ha mas nem legalabb ha uj helyen jobban erzed magad, bizonyitani akarsz az uj tanaroknak stb akkor az motival a tanulasra.
2016. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 9-ben dilemmáztam sokat.

Váltottam, igazából cseberből vederbe jutottam, pedig jó hírű iskolának volt titulálva az új sulim. Ennek ellenére azt mondom, hogy válts. Ha nem teszed meg, egész életedben azon fogsz bánkódni, hogy mi lett volna, HA... Ha átlagosak a tanárok, a német sz*r, és a töri tanár is csak ˝elég jó˝ , akkor szerintem nincs miért maradnod.Most még válthatsz, 12-ben már ne, ha nincs vészhelyzet.

2016. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!