Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire buliorientált a BGE?...

Mennyire buliorientált a BGE? (BGF)

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a túlságosan szociális, állandóan bulizós típus. Tudom, hogy minden egyetemen vannak bulik, de úgy hallottam, a BGE különösen híres erről. Meg a durva gólyatáborról.

Illetve sok olyan ember jár oda, aki "anyaapakifizetimertmenőkar" típusú, de egyébként ez a tipikus plázacica? Az ilyenektől nagyon elüt a stílusom, mikor nyílt napon voltam ott, a látogatók nagy része ilyen volt... és azt szeretném megtudni, hogy tényleg sok ilyen "tanul" ott? Nem érezném jól magamat olyan közegben, ahol iPhone 6s nélkül gáznak számítok és a legújabb, legdrágább ruha a legnagyobb érték. (Nem tudom mennyire jellemző ez egyetemen, mert gimiben eléggé.)



2016. febr. 10. 17:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Főleg a külkereskedelmi karra gondoltam (kereskedelem-marketing, nemzetközi gazdálkodás irány).
2016. febr. 10. 17:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Hallod..te sem vagy komplett. :D
2016. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért, mert tanulni mennék oda első sorban, és mert visszahúzódóbb vagyok? Ez érdekes, nem hallottam még, hogy emiatt lehülyéznek. :) De ha a kérdésemre is tudsz válaszolni, akkor írj inkább, ilyenekre nincs szükségem.
2016. febr. 10. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem az egyik legbulizósabb iskola, már amiket hallok róla. Egyébként én is külkerre jelentkeztem :D
2016. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oooh, köszi a választ! :)

BGE?

Én mondjuk utolsónak jelöltem azt, de ha lecsúszok a Corvinusról, akkor lehet ide kerülök... :)

2016. febr. 10. 23:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a BGE-re jelentkeztem, és voltam nyílt napon is.

Amit mondasz, nekem nem tűnt jellemzőnek a már ott tanulókra, nagyon kedves volt mindenki, viszont akik mentek a nyílt napra (tehát a végzősök), elég érdekesek voltak. Volt, akit nem is érdekelt az előadás, végig az "Iphone 6"-ját nyomkodta, nevetgéltek, beszélgettek, és tipikus plázacicáknak tűntek.

De én azt figyeltem meg, hogy a diákok nem ilyenek voltak, sajnos nem jár oda ismerősöm, szóval nincsenek belső kézből kapott infóim, de remélem bejutok és nem bánom meg a jelentkezést!:)

2016. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj igen, én is azt mondom, hogy a látogatók, azaz akik mentek megnézni a nyílt napot, ők voltak ilyen cicák... A már ott tanulók aranyosnak tűntek. :)
2016. febr. 13. 11:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!