Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » CLIPS vagy Haute Couture...

CLIPS vagy Haute Couture akadémia?

Figyelt kérdés
Fodrásznak szeretnék tanulni, melyiket ajánlanátok? Van köztetek, aki tanulója egyiknek?

2016. febr. 10. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Másik nem jó?

Pl. Erzsébet királyné

2016. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A haute couture-ban tanultam...maszlag szöveg, hogy milyen pöpec iskola, még sminket is meg fotózást is tanítanak...ja..egész évben semmit sem tanultunk, leadták a nagyon alapokat, azt is sz.arul, és utána csináljad ahogy tudod...ha segítséget kértél nem jöttek oda mert inkább mentek cigizni meg kávézni...ne menj oda, csak leszedik rólad az utolsó bőrt is...
2016. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fodrilla válasza:
Én most végeztem a Haute couture akadémian ! Azt hiszem életem egyik legmeghatározóbb élménye volt ez a tanfolyam ! Iszonyat erős tananyag,rengeteg tudás és hajvagó modell! Emese és Laci csodálatos emberek mindamellett ,hogy jo hangulatban akar 10x is elmondják személyre szabottan a hajvagasokat! En hálás vagyok es csak köszönhetek nekik!A clipsbe járt egy barátnőm ő mondta nekem is hogy válasszam ezt az iskolát mert az övé csak lehuzas! 1millio volt a vége es semmi tudás mellé! Folyamatosan megvetették velük az ilyen olyan csomagokat ami persze bárhol olcsóbb! Remelem tudtam segiteni;)
2017. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Biztos nem aktuális már, de ha bárki rábukkan még erre a kérdésre. A Haute Couture totál lehúzás, 650 körül lett volna tandíj, azt mondták nincsenek rejtett költségek, erre mire a vizsgáig eljutottunk 4 babafejet kellett venni legalább, állványt, egy csomagot és egy hajápoló csomagot (amit a vizsgán kívül sosem használtam, mert nem kellett.) Szóval több mint egy milla megvolt. Cserébe alpárian bunkók veled, főleg a pasi, a nő kedves és segítőkész, csak néha nehéz értelmezni, amit ír. De az a pasi, az ott töltött idő alatt úgy 6 modellem akarta megverni, mert olyan prosztó módon bunkó. Így szeretlek, úgy szeretlek, de lekezelő, önelégült nárcisztikus p_cs, a vizsgán se tudott mást csinálni csak alázni mindenkit. A tudásunk nulla, rögtön más tanfolyamot is el kell végezned, ha fodrász akarsz lenni, mert a vágásokon kívül rohadtul semmit nem tanítanak meg rendesen, szerense hogy tudtam máshol gyakorolni, különben a vizsga se lett volna meg. (Amit amúgy nem egészen volt tiszta.) Kivételeznek azokkal, akik lefekszenek nekik, ha megmondod a véleményed őszintén, még te leszel a bunkó. Rettenetes csapat, nem jönnék újra ide. De most már mindegy is.
2021. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia Mindenki .Itt a felettem lévő kommentre reagálnék először: Mindenhol ennyi a tandíj !És mindenhol meg kell venni az eszközt Szerintem itt a Haute Couture -ban a legjobb eszközöket kapjuk !Pl a hajszárító kényelmes és nem nehéz itt tanulok és nem bántam meg !!!Ha már kiadunk ennyi pénzt nem mindegy milyen színvonalon tanítanak !!Biztatnak,hogy ügyes vagy jó lesz ez .És ami a legjobb olyan ,mint egy szalon gyakorlat orientált a képzés már a második alkalomnál a hajvágást gyakoroltuk élő modellen és ez nagyon fontos ,hiszen minél többet gyakorolsz annál jobban tudod (és ez folyamatosan így megy minden héten hajvágás élő modellen )Nem valaki mellett a szalon munkájában segítünk ...ahol néha megmosol egy hajat ,vagy festessz egyszer egyszer .Itt saját magad döntesssz mennyit gyakorolsz a lehetőség adott !Laci elhívatott és Profi ...Az előttem lévő hogy ki kivel mikor az már elég személyeskedés .
2021. ápr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!