Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit ajánlotok? Milyen OKJ-s...

Mit ajánlotok? Milyen OKJ-s tanfolyamot éri meg legjobban elvégezni, ha ezzel szeretnék foglalkozni?

Figyelt kérdés

Mindig is vonzott az informatika, és az ezzel kapcsolatos dolgok. Már kis tini koromba is szétszedtem a számítógépem, mert kíváncsi voltam hogyan működik(persze megjegyeztem mit honnan szedek ki, hogy össze tudjam rakni). Mikor elterjedt az internet, a velem egykorúak örültek, hogy új játékokat szerezhetnek, én örültem, mert utána nézhettem, hogyan csinálhatnék én magam játékot, és ilyen egyszerűbb kis gagyi játékokat csináltam. Nem érdekelt, hogy ehhez hasonló játékot csináltak 15 éve, én büszke voltam rá, mert én csináltam!


Szóval szeretnék valami olyan érettségit nem igénylő okj-s képzést elvégezni, amivel van esélyem mondjuk rendszergazdaként, műszaki rajzolóként vagy valami hasonló szakmában elhelyezkedni.


Az a baj, hogy kevés érettségit nem igénylő szakképzés van. Az érettségi lehetőségem meg elbaltáztam anno komolytalan 18 éves fejjel.



2016. febr. 11. 16:40
 1/1 anonim válasza:

Szerintem menj el újra érettségizni. Sok ember megteszi, hogy rendes szakmahoz jusson, vagyy újra felvételizzen az adott szakon, mert kirúgták.

A [link] oldalon tudsz keresni okj-s képzéseket. Szerintem ami neked kellene: Távközlési és informatikai hálózatszerelő, Elektronikai gyártósori műszerész vagy SZÁMÍTÓGÉPES MŰSZAKI RAJZOLÓ 

2016. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!