Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szoftverfejlesztő OKJ-t vagy...

Szoftverfejlesztő OKJ-t vagy a webfejlesztő tanfolyamot (ami nem okj) érdemesebb elvégezni?

Figyelt kérdés
Ha még nincsen informatikai végzettségem, akkor melyiket érdemes?

2014. szept. 15. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom az informatika OKJ képzéseket. Ebben a szakmában legjobban a tudás számít (sok állásnál még az se feltétel, hogy legyen az illetőnek diplomája), és egy informatika OKJ képzés nem ad használható tudást. Ha tényleg komolyan gondolod, akkor főiskolára/egyetemre menj alapképzésre. Ez most nyilván egy kis ellentmondás (fent említett diplomás megjegyzésemmel), de az ott leadott anyag alapján sokkal rendezettebb a tudás, több lehetőséged lesz fejlődni és elég sok területre nyerhetsz betekintést, ezek alapján pedig el tudod dönteni, hogy neked mi a legmegfelelőbb.
2014. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Van már diplomám más terülten (még egy nem fér bele se időben se pénzben), az alapokat szeretném megtanulni meg egy papírt, utána már tudnám képezni magam (szorgalmam van).

2014. szept. 15. 19:13
 3/4 bettah1991 válasza:
Helló! Én az OKJ szoftverfejlesztő tanfolyamot ajánlanám neked, mert itt az alapoktól egészen felsőfokig mindent elsajátíthatsz, mellesleg nagyon kedves, illetve kellemes környezetben teheted mindezt! A szoftverfejlesztő szakma egyébként azért is jó döntés, mert nem nehéz vele elhelyezkedni, és a fizetés is egész jó. :)
2014. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is pont ezen hezitálok. Félek, hogy a szoftverfejlesztésbe beletörik a bicskám. És az Okj- val mennyit ér?

Én kreatív vagyok és színesebben dolgoznék, ezért lehet webes tanfolyamot kezdem el, ami rövidebb, később meg szétnézek a rövidebb tanfolyamoknál program nyelvekkel.

2020. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!