Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha én 2 évig egy természettudo...

Minee kérdése:

Ha én 2 évig egy természettudományos tantárgyat sem tanultam de csak egyet lehet választani melyiket? TÖBB KÉRDÉSEM IS VAN.

Figyelt kérdés

E-felvételiben le van írva: Választott természettudományos tárgy: legalább 2 évig tanult természettudományos tárgy utolsó két tanult év végi osztályzata vagy legalább 1 évig tanult tárgy esetén két természettudományos tárgy utolsó tanult év végi osztályzata.

Én a földrajzot (3) és a biológiát (3) szeretném beírni de a föcit 9-ben a bioszt 10-ben tanultam, az baj? És így akkor a bizonyítványomból azt a két oldalt is be kell küldenem? Vagy elég a 11-12 év végit?

Nagyon szépen köszönöm!

2 éve már jelentkeztem egyetemre, de akkor még természettudományos tárgy nem volt megadva kötelezőnek, csak a választott tárgyat kellett, ami nekem az infó volt.

Utolsónak: Ha én csak a duplázásos módszert szeretném, de a középsulis eredményeket is feltöltöm, melyik alapján fogja számolni? Vagy a középsulis eredményeket muszáj felrakni? (Mert ugye nekem már meg vannak.)

Köszönöm!



2016. febr. 11. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha ekkora gondot okoz, ne rakd fel a középiskolás eredményeket, csak az érettségit, és akkor mindenképp abból számolják (ez már két éve is így volt).
2016. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az lesz! :D
2016. febr. 11. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!