Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit mondanak egy iskoláról az...

Mit mondanak egy iskoláról az alábbi mondatok: kulturálisan sokszínű nehéz sorsú diákok befogadó légkör humánus elbánás változó összetételű diákság? Stb?

Figyelt kérdés

Alapítványi iskola, fizetős nyilván.

Szóval az iskola az alábbiakat mondja magáról honlapon reklámanyagokban:


- változó összetételű diákság

- kulturálisan sokszínű intézmény

- nehéz sorsú szociálisan hátrányos diákok is

- humánus elbánás

- befogadó légkör

- elkötelezett tantestület erős irányítás alatt

stb stb


Mindez lefordítva ezt jelenti: felveszünk mindenkit csak fizessen. Tele van dakotával az egész ,tanulni nem kell, a diákok azt csinálnak amit akarnak csak fizessenek, a tanárok be vannak szarva megszólalni se mernek.


Kb ezt jeleneti?



Ja és egy statisztikai adat, az intézménytől magától: összesített intézményi tanulmányi átlag 2,2.


2,2!!!


2016. febr. 13. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Dakotával? Ugye ez nálad a cigány szinonimája? Ja, rájuk jellemző, hogy drága alapítványi iskolába járatják a gyerekeiket, hiszen egy közismerten jó anyagi háttérrel rendelkező csoport.


Válaszolva kérdésedre: neked nyilván ezt mondják az iskoláról a felsorolt mondatok.

2016. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem szimpatikus. Igen, azt jelenti, amit írtál. Csak amit ők mondanak, szebben hangzik. Nem lenne gond a humánus elbánással (bár ez milyen szó, megint?), a befogadó légkör kifejezetten jó, ahogy az elkötelezett tantestület is (de mi ez a diktatorikus kiegészítés hozzá?), stb.

2,2? Mármint mi? Minden tantárgy össz átlaga? Vagy mi? Milyen adat ez, érettségi?

2016. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"Ja, rájuk jellemző, hogy drága alapítványi iskolába járatják a gyerekeiket, "


Attól függ!!! Nem putris cigányra gondolok hanem dögnagy audis cigányra akinek ugyan állása még életében nem volt mégis kacsalábon forgó palotában lakik és 4 kocsija van. Mindez ugye a semmiből mert állása nincs bevétele semmi. Papíron...

2016. febr. 13. 17:17
 4/10 A kérdező kommentje:

"2,2? Mármint mi? Minden tantárgy össz átlaga? "


Mit jelentene? Azt amit leírtam!

Az összes diák összes év végi jegyéből képzett átlag. Iskolaszintű szám.


Ahogy egy sima tantárgyi átlag is számolandó.


Az érettségi eredmények már mások. Ott már előkerülnek a borítékok a zsebekből és landolnak az igazgató zsebében, cserébe az addig kettes diák hirtelen csuda okos lesz.

2016. febr. 13. 17:19
 5/10 A kérdező kommentje:

"(de mi ez a diktatorikus kiegészítés hozzá?), stb. "


Elmondjam? Példa. Ez azt jelenti hogy van egy diák csupa egyes kettessel és tanár lezárná kettesre vagy buktatná. Szülő be az igazgatóhoz igazgató be a tanárhoz és kölzi vele: ez a diák néyes lesz.

ÉS a diák négyes lesz. Ha a tanár ellent mer mondani, hát másnap már nincs ott így nem is mer.

2016. febr. 13. 17:21
 6/10 A kérdező kommentje:

"neked nyilván ezt mondják az iskoláról a felsorolt mondatok."


Igen, nekem ezt mondják. És mivel itt dolgozom így tán tudom mit beszélek.

2016. febr. 13. 17:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Savanyú a szőlő?
2016. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De téged ez miért idegesít? Ide kell járnod?
2016. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát nem KELL.... csak polemizáltam.


Wc-re menni kell.

2016. febr. 13. 18:01
 10/10 A kérdező kommentje:

"Savanyú a szőlő?"


Már melyik szőlő? Hogy én nem vagyok dakotaM? Hát nem, Nem savaynú. Az ember színe... az nem olyan.

2016. febr. 13. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!