Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Műszaki menedzser után minőség...

Műszaki menedzser után minőségügyi mérnök/minőségbiztosító?

Figyelt kérdés
Műszaki menedzser után lehet minőségügyi mérnök vagy minőségbiztosító szakirányba tovább tanulni? BME vagy OE-n gondolkodtam.

#minőségügyi mérnök #minőségbiztosító?
2016. febr. 13. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés... Amúgy én is MűMen BSC-t jelölök elsőnek.
2016. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
BME vagy Óbudai?
2016. febr. 13. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Öhhhm, egyik sem :D Nem pesti vagyok :/ Győr, Széchenyi.
2016. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudok róla, hogy kifejezetten ilyen szak lenne bárhol is. Ez általában úgy szokott működni, hogy egy adott területen van diplomád, és utána azzal minőségbiztosítási irányba tanulsz tovább. Pl élelmiszermérnöknél van ilyen irányú msc.

A BME-n műmen msc-n menedzsment szakirány van, és azon belül van kb 1-2 tárgy, ami minőséggel kapcsolatos, de azért azzal elég messze lennél a minőségbiztosítási mérnöktől.

2016. febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sajnos előzőnek igaza van, konkrétan minőségügyi tanulmányok itthon MSC-ben nincsenek


amire viszont rákereshetsz, az a szakirányú továbbképzés

ott vannak minőségügyi/irányítási képzések

ezek ugyanúgy 2 éves képzések mint a mesterszak, de sokkal specifikusabbak, gyakorlatorientáltabbak (asszem ezek voltak régen a másoddiplomák)

sajnos nem tudok róla sokat, és elmúlt években nagyon keveset is beszélnek róla de szerintem ott megtalálnád amit keresel


[link]

2016. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!