Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szentesen a dráma tagozat?

Milyen szentesen a dráma tagozat?

Figyelt kérdés
oda készülők és érdekelne h a diákok közül vagy volt diákok közül válaszolnának páran hogy milyen. (és 4.72-es átlaggal felvennének ?) [mert állítólag a tehetségem rátermettségem stb megvan hozzá de nem tom számít-e az átlag . szalajtós vagyok most 13/F 6.os vok ... gondolom rontok majd de most így felvennének ? ]
2010. márc. 30. 19:58
1 2
 1/18 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
0%

Szentesen?

Nem tom, nem vok oan okos mint te.

2010. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Alföldi Robi is ott végzett, ha jól tudom.. Nézd meg hova jutott :P
2010. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

a drámás iskolák közül az egyik legjobb. több színész is odajárt. csak az alkalmassági számít:

ének,vers,monológ,tánc,helyben írt fogalmazás,torna gyakorlatok.

2010. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én nem drámais vagyok, de egy suliba járok velük, és én mondom, ostoba mind, szóval szerintem tanulmányi átlag nem igazán fontos, ha színészetre születtél...
2010. jún. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Későn írok..bocsi..remélem azért még aktuális.

Szerintem simán van esélyed,főleg,hogy fiú is vagy..

Elég kevés fiú jár drámára és szeretik ha fiú jelenkezik szóval főlényben vagy,ja és tényleg nem igazán a tanulás számít.Amúgy a HMG-re gondolsz??

Mert én az vagyok,de úgy tudom Szentesen csak a HMG-ben van dráma.. amúgy 4.4-től is már simán fölvesznek.. amúgy elég jó iskolba :DD

2011. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek

igen a HMG - re megyek

hallottam h van pár értelmiszintes ember

de kitudja :DDD

2011. jan. 17. 21:33
 7/18 anonim ***** válasza:
26%

pfúú xD

kb minden értelmes ember lenézi azokat akik a drámaira járnak.. kegyetlen buták,feltűnési viszketegségben szenvednek stb.. :D egy jó arc embert se ismerek közölük, de állítólag azért van 1-2 :)

de ha tényleg tehetséges vagy,akkor akármilyenek az emberek,oda kell menned :'D

bár a 30y frontemberét is kirúgták.. és hova jutott :p

de sok színész,énekes került ki onnan :D

szal sztem nem döntöttél rosszul.

2011. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
buták? feltűnési viszketegsékük van? ez relatív, drága. :) nyilvánvaló, hogy nem egy unalmas irodába készülnek, énekelnek, táncolnak, másképp látják a világot. imádom, mikor az emberek nem értenek néhány embert, ezért muszáj ráhúzniuk egy címkét, hogy a kis lelkük nyugodt legyen és tudjanak aludni este.
2011. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
na már bocs, de szerintem is eszméletlenül menő kakaós pohárral sétálni az utcán egyik kézben, a másikban meg cigi és majd szétesnek közben. szerintem is 10en évesen irtó menő cigizni.. és oké,nem minden drámais ilyen..csak a 96%a :) és mivel mindennap érintkezek velük, tudom miről beszélek.
2011. máj. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én is minden nap érintkezek velük,látom őket,beszélek velük stb..És szerintem fölösleges ilyeneket megállapítani,mert csak magdat minősíted ezzel..Ők olyanok amilyenek..És szerinte csak a drámaisok cigiznek??Mert ha azt hiszed akkor csak menj el a dohányzóba és nehogy meglepődj,na mindegy nem akarom védeni őket nem a szívem csücskei csak láttam/olvastam,hogy miket írogatnak róluk,szerintem jogtalanul,de mindegy..

Amúgy meg benne van a neveükben :"drámaisok" nem enhéz kitalálni,hogy szeretik a drámát meg azt ha mindenki rájuk figyel és a köpontban vannak :DD

Van közülők idegesítő ember,de angol meg vizilabda szakosok közül is jópár b*nkót feltudnék itt hirtelen sorolni.. :))

2011. máj. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!