Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Petőfi Sándor Gimnáziumba...

A Petőfi Sándor Gimnáziumba van esélyem 94,5 ponttal (hozott pont+írásbeli) hogy behívnak szóbelizni?

Figyelt kérdés

Vagy a Kispesti Deák Ferenc Gimn

Leövey Klára Gimn

József Attila Gimn

Bár ahogy néztem az utóbbi kettőbe nem biztos bár remélem behívnak :) szerintetek?



2016. febr. 15. 21:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Mind Budapesti
2016. febr. 15. 21:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy a Petőfibe mindenkit behívnak, de lehet tévedek.

Viszonylag sok jelentkező van, de mivel rengetegen írják be amolyan mentőövként (például tavaly én is) sokan kiesnek előled.

Én így 86 pontos felvételivel (max hozott és szóbeli) lettem humánon az első ideiglenesen, úgy, hogy az eleje 110%, hogy kiesik, tavaly érdekes pontszámokat hallottam szóbelin.

A Levöey szakfüggő.

A JAG is meglesz szerintem.

2016. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Jozsef Attila necces. Oda az elozo evekben ha jol tudom 100-110 pontokat kellett minimum elerni, hogy behivjanak szobelire, raadasul eleg nagy a tuljelentkezes. A Leovey szerintem meglesz, az elsorol sajnos nem tudok semmit. Mindenesetre sok sikert :) csak ezeket irtad be?
2016. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hááát...

A József Attila (az előző leírta, mik a ponthatárok kb.) és a Leövey baromi necces :( Általában a Leövey összes tagozatára min. 100 pont kell, de van, ahova behívnak 95-től is (általában drámára a legalacsonyabb a ponthatár, meg rajzra. Az előző éves ponthatárokat itt találod [link]


A Kispesti Deákot és a Petőfit biztosra mondanám :) Oda tuti elég lesz.

2016. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösznöm az összes választ :D valaki kérdezte hogy csak ezeket írtam-e be és igen csak ezeket mivel valamelyik suliba (pontosabban 2-be szerintem) 2 tagozatot is megjelölte, amúgy NYEK-et jelöltem mindenhol elsőnek és ahol volt ott a 4 évfolyamosat is megjelöltem
2016. febr. 17. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!