Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » II. Rákóczi Ferenc Gimnázium,...

II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, Babits Mihály Gimnázium vagy Teleki Blanka Gimnázium?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyikbe érdemesebb menni? Mondanátok érveket mellettük?
2016. febr. 15. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:

A Rákócziban elvileg egész jó a nyelvoktatás és a humán is tűrhető, a közösségről vegyes dolgokat mondtak az odajáró ismerőseim, de leginkább pozitívakat. Budapesti szinten 40. körül van.

A Teleki színvonalában nagyon leadott, akit ismerek és odajár nem igazán szereti, mert "nincs normális közössége".

A Babits viszonylag jó, annyira nem ismerem.

Én a Rákóczit mondanám pártatlanként (egyikbe sem járok), viszont, ha a központid és a jegyeid is jók, ezeknél sokkalta jobb és erősebb gimnáziumokat is megpróbálhattál volna.

2016. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Babitsban baromi jó a közösség, ez a legerősebb suli a 3 közül. http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar.. Itt leírtam egy csomó mindent a suliról.

Teleki, hááát. Szerintem egy picikét gyengécske, a közösség baromi átlagos, pl. a most 9.C-s médiás osztály nagyon jó, akkor az előbbi válaszoló ismerősének az osztálya nem annyira jó. A nyelvoktatás nem rossz, főleg a biosz erős itt, de am közepes. Az évfolyam nem annyira keveredik.

II. Rákóczi, ez a második iskola, amit eléggé ajánlok. A közösség baromi jó, főleg az évfolyam közössége, sok program, sportlehetőség van, amit érdemes kipróbálni + szakkör. Baromi felszerelt, modern épülete van, a tanárok kedvesek nagyon. A nyelvoktatás nagyon színvonalas, EU tagozaton mindkét nyelvet biztosan megtanulod, akár felsőfokra is.

2016. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem a Rákóczit válaszd!

Jó az oktatás, a magyart komolyan veszik. Jó a közösség és a közlekedés is. És igényes, szép iskola.

2016. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak a Babits! Nagyon jó a közösség, a tanárok irtó jó fejek! Viszont itt tanulni kell keményen, ha szeretnél jó jegyeket! Főleg a matek vonal erősebb itt, de a nyelvoktatás sem rossz.
2016. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!