Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budai közép iskolában mit...

Budai közép iskolában mit kérdeznek szóbelin ha biológia és történelem tagozatra jelentkeztem?

Figyelt kérdés

2016. febr. 17. 22:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Valaki??
2016. febr. 18. 09:40
 2/2 anonim ***** válasza:
Helló, én nem tudom ,de szerintem csak ilyen általános, alapkérdések lesznek, én azt tudnám elképzelni, szóval szerintem ne stresszelj rajta. Mondjuk én mikor gimis felvételin voltam anno, de amúgy nem tagozatra jelentkeztem, hanem simára, akkor mondtak egy jellegzetes épületet, és az volt, hogy mondjam el, hogy jutok oda. Ja meg volt egy szöveg talán, adtak egy kis időt elolvasni, és utána arról kérdeztek; másik iskolában angol tesztet írtunk, bár mondjuk oda már akik tutira oda mentek, azok írták, meg előtte volt a központin kívül egy ilyen alap magyar-matek, és tényleg ilyen alapokat kérdeztek, talán 1-2 trükkös feladat volt a 10-10 -ből. Szóval szerintem ne stresszelj! Ha ott a helyed, úgyis fölvesznek, ha az van benne a sorsodban.
2016. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!