Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fakultációválasztás: akárhogy...

Fakultációválasztás: akárhogy lehet párosítani?

Figyelt kérdés
Faktválasztási időszakban vagyok, de senki nem igazán mond semmit. Tudom, hogy ez iskolafüggő is, de általában bármilyen két tantárgyat fel lehet venni?

2016. febr. 3. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Jól tudod: iskolafüggő. Szerintem "általában" válaszokkal nem sokra mész.
2016. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 sávba volt sorolva az összes tantárgy, és ugyanabból a sávból nem lehetett két faktot felvenni. Tehát valamilyen szinten korlátozva volt, hogy milyen párosítások lehetnek. Mondjuk nem volt senki, aki panaszkodott volna, hogy nem tudja azt felvenni, amit akart.
2016. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is egy időpontban voltak a faktok, ez határozta meg mit lehet választani.
2016. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk bármit lehetett, kivéve azt ami egy sávban volt. De volt akinek úgy is megoldották valahogy a dolgot, de ez iskola függő. Amúgy 10.ben még akármit lehetett írni, utána az alapján csinálták meg nekünk az órarendet meg a csoportokat. A későbbiekben már figyelni kellett a sávokra, de legelőször nem.
2016. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A magyart lehetett a törivel?
2016. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!