Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elsősorban a 16. kerületi...

Blinkiki kérdése:

Elsősorban a 16. kerületi Szerb Antal Gimnáziumba járó diákokhoz szólnék, de az oda jelentkezők válaszát is szívesen fogadom. Vélemények?

Figyelt kérdés

Szóval, én bejelöltem ezt a gimit, de nem voltam nyíltnapon, mégis első látásra beleszerettem. Azt szeretném kérdezni, hogy mik a tapasztalataitok ezzel a sulival kapcsolatban? Milyenek a tanárok, és a közösség, az épület, a hangulat? A válaszokat előre is köszönöm.

Ja, és kinek hány pontja lett az idei felvételin?


2016. febr. 18. 18:25
 1/5 anonim válasza:
Én nem ide jártam, de egy haverom itt végzett 2 éve, nem tudom azóta változott valami, de iszonyúan sznob iskola. 80 ponttal (akkor) és 4,3as átlaggal vették föl, tipikus jó kisfiú volt, de vért izzadt. Ő azt mondta nem ajánlja, mert végül az érettségije sem lett sokkal jobb, mert még 12.ben is erősen mentek a felelések, a dolgozatok, holott már készülni kellett volna...
2016. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kérdező, neked hány pontod lett a 150-ből? Csak kíváncsi vagyok. Én is bejelöltem, nekem 114.
2016. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nekem 124 pontom lett, és gratulálok szép az a 114!:)
2016. febr. 22. 14:39
 4/5 anonim válasza:
Szia!En is ugyanígy éreztem magam tavaly,szerelem volt első látásra..most nyekes vagyok es egyszerűen imádom.Az első válaszolónak igaza van abban hogy elég erős iskola,de én azért nem mondanám hogy sznob.A hangulat nagyon jó,nagyon sok sulis program van,a tanárok jófejek és jól tanítanak.Az épület hatalmas,rengeteg terem van,és szerintem nagyon szép.Nekem a park a kedvencem.😍 Remélem tudtam egy kicsit segíteni és kedvet csinálni hozzá😊 Eees bejutottál?😁
2016. ápr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak is köszönöm!:) és a kérdésre a válasz:szerencsére sikerült bejutnom, és én is nyek-es leszek.:)
2016. ápr. 26. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!