Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tőletek miket kérdeztek...

Tőletek miket kérdeztek ezekben a gimikben szóbelin? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

5 gimit jelöltem be: 1. Vörösmarty (dráma) 2. Fazekas (humán) 3. Veres Pálné (humán) 4. Baár Madas (angol) 5. Fasori (általános)


A Vörösmarty szóbelijéről mindent tudok, a Fazekasnak kint van a honlapján, hogy mik lesznek a témakörök, így engem leginkább a Veres Pálné, a Fasori és a Baár Madas szóbelije érdekelne. Hogyan zajlott, miket kérdeztek, mit kellett vinni? Tudom, hogy a Baár Madasnak is kint vannak a témakörök, de azt is összefoglalná valaki?

Köszönöm! :)



2016. febr. 18. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Humánon nálam ez volt a beugrató kérdés:


Mit választanál? Ürüléket vagy őröléket?

2016. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A VPGben általános beszélgetés van + szövegértés.

A szövegértés semmi extra, kapsz egy percet, hogy elolvasd a szöveget, majd elterelik a figyelmedet róla. Kapsz pár általános kérdést, miért akarsz VPGs lenni, mi a hobbid, miket csinálsz a szabadidődben, könyvek, filmek, zene, sport, bármi. Utána visszatértek a szövegre, felolvastatnak belőle egy részletet tőled, majd kérdeznek, hogy mikre emlékszel a szövegről. Ügyelj arra, hogy jól ejtsd a tizedesjegyeket, mert arra 1-1 tanár nagyon harapós.

Utána ismét magadról kérdeznek, nekem nem volt szerencsém, a szüleim elváltak, és vallási suliból jöttem, úgyhogy abszolút belemásztak a magánéletembe, a családi hátterembe, meg a vallási hovatartozásomba o.O Szóval icipicit fura volt, de a lényeg, hogy légy magabiztos, ne tudjanak kizökkenteni, én ezért kaptam max. pontot :)


A többiről sajnos nem tudok mit mondani, nem szóbeliztem egyikbe sem :( Elég volt általánosban vallási suli XDD

2016. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! :) Ürülék vagy őrölék? :D Wow
2016. febr. 18. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!