Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti József Attila...

A budapesti József Attila Gimnáziumba jelentkezők:Hány pontos lett az írásbelitek?

Figyelt kérdés

Több mint ezren jelentkeztek,és csak azokat hívják be akik elérik a 113 pontot.Közülük is csak az első négyszázat,ha jól tudom.Nekem 72 pontom van,de félek hogy sok olyan is jelentkezett akinek 75-80 pontja van. :(

Nektek hány pontotok lett és szerintetek mennyi esélyetek van?


2016. febr. 20. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Jelentkeztek 75-80 pontosak a suliba, de a legtöbb mentőnek jelöli :) Ezért nagyon alulról is be lehet jutni ebbe a gimibe.

Én tavaly felvételiztem, én is mentőnek írtam be, 77 pontot írtam anno.

2016. febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Remélem sikerül.
2016. febr. 21. 14:11
 3/15 melilem ***** válasza:
Én a magam 68 és 46 pontjával (összesen 114 pont) szerettem bele ebbe a gimnáziumba, és nagyon reménykedem. Szóval neked szerintem biztosan sikerül! Egyik ismerősömnek 76 pontos lett a felvételije, de nem érte el a 113 pontot, mivel a vitt pontszáma nem jó. Szerintem nem az írásbelitől függ. Sok sikert!:)
2016. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Behívtak! :) Remélem sikerül bejutni azoknak is,akik ide szeretnének menni.
2016. febr. 22. 19:27
 5/15 A kérdező kommentje:
Téged behívtak végül? :)
2016. febr. 22. 19:28
 6/15 melilem ***** válasza:
Igen, nagyon boldog vagyok!
2016. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Örülök! :)
2016. febr. 23. 22:07
 8/15 A kérdező kommentje:

Én ma délelőtt voltam.Sokan nem jöttek el,ezért gyorsabban sorra kerültem.Bementem,két tanárnő,meg két diák volt ott (egy fiú,egy lány).Leültem (fölöslegesen),aztán húzni kellett egy lapot,amin egy Kosztolányi Dezső írta kis történet volt,aztán hátraküldtek.A tanárok és a két gyerek addig a füzeteimet,meg az ellenőrzőmet nézte meg.Olvasgattam a szöveget és értelmeztem.Erre negyed óra volt.Aztán ki kellett menni,leülni,ott kérték hogy meséljek kicsit magamról.Nekem ez nem nagyon ment,nagyon izgultam,de azért valamit ki tudtam nyögni.Aztán a szövegből kellett az első bekezdést (kb. 8 mondat) felolvasni.Kérdezgettek a történetről,szavakat kellett megmagyarázni.Ezután jött az angol.Húzni kellett egy témát,én sajnos olyat húztam amit nem nagyon tudtam,konkrétan csak a tanár beszélt. :D Azután egy képet kellett húzni,én egy tájképet húztam egy városról,erről se tudtam sokat beszélni. :/ Megkérdezték hogy mindenképpen a haladó angolra szeretnék-e menni,mert ez kevés volt hozzá,én mondtam hogy inkább a kezdőre.Szerencsére arra van esélyem,azt mondták. :)

Most már csak reménykedek.

2016. febr. 29. 15:49
 9/15 anonim válasza:
Hanyadikok vagytok az ideiglenes listan?
2016. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok:) en 42. vagyok halado angolon, de mashova megyek. Remelem bekerultok, szurkolok :)
2016. márc. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!