Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek is butaság?...

Szerintetek is butaság? Mindenki azt mondja, hogy igen, de nem hinném, hogy az.

Figyelt kérdés
A József Attila Gimnáziumba szeretnék menni (bp.). Viszont mikor megmondtam az ismerőseimnek,hogy azt írom legelsőre, lehülyéztek, mert szerintük ilyen felvételivel nekem jobb iskolába kéne mennem. De nekem ez nagyon szimpatikus, és nagyon tetszik! Tényleg ilyen rossz? A felvételim: matek: 37, magyar:42, a vitt pontszámom 42

2016. febr. 14. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem olyan rossz suli szerintem. Nekem két ismerősöm is járt oda (igaz kb. közel 10 éve érettségiztek), szerették, kitűnő tanuló voltak.
2016. febr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerőseid tanuljanak egy kis illemet, Te meg menj, ahová jól esik.
2016. febr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is lehülyéztek kb. amikor én mentem középiskolába, olyan téren igazuk volt, hogy a középiskola nem tudott eleget nyújtani, de felvettek az egyetemre ahová menni akartam a középiskola végén, állami finanszírozásban. Ha újra választhatnék ugyanígy járnám végig az egyetemig vezető utat, egy gyenge középiskolától kezdve az összes botladozásig, szerintem is válaszd azt amit te akarsz, ha tudod merre tartasz, mindegy hogyan éred el ;)
2016. febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Ne érdekeljen, hogy ki szerint milyen egy iskola. A középiskolai rangsorszám relatív, igaz, érettségi, meg mindenféle eredmény-pontokból állítják össze a rangsort, de az közel sem azt jelképezi, ami az iskola valójában (szóval a közösséget, a tanárok tanítási színvonalát nem mutatja meg túlzottan).

Igaz, ilyen pontszámokkal a helyedben én is erősebb iskolát írtam volna előre, de ha neked ez tetszik, csak ez domináljon :) Még a szóbelin tapasztalhatsz pár dolgot, ha ott is szimpatikusak a tanárok, akkor nyugodtan menj oda :)

2016. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, várom még a véleményeket! Mindenki megkapta a megérdemelt zöld kézt, hasznosak voltak a válaszok. Akkor is megkaptátok volna, ha ellenem kommenteltek, csak a többiek miatt...köszönöm!
2016. febr. 14. 22:38
 6/9 melilem ***** válasza:

Egyet értek az előttem hozzászólókkal. Menj oda, ahova szeretnél!

Amúgy milyen szakra? Én is oda jelentkezem,csak jóval kevesebb ponttal:központim az 68 pont, a vitt pontszámom pedig 46. Nagyon reménykedem!:) téged ilyen jó pontokkal több, mint 100%, hogy behivnak!:) Sok sikert!!!

2016. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is! Én az angolt, és a spanyolt jelöltem meg. Te? :)
2016. febr. 16. 18:11
 8/9 melilem ***** válasza:
Én az angol kezdőt, a franciát, meg a spanyolt:)
2016. febr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Írhatok privátot? Lehet, hogy osztálytársak, vagy évfolyamtársak leszünk :D
2016. febr. 17. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!