Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Üdv! Szerintetek mi tévő legyek?

Üdv! Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg gépészetet tanulok, elég magas fokon, 2 éves, érettségi után kezdtem el, jelenleg 1 évnél járok. Sajnos a szakma nem jön be, a szüleim akarták hogy itt maradjak, az iskola egy putri hely, semmire nincs pénz, a gyakorlati oktatás nemjó, a tanárok folyamatosan csesztetnek, magyaráznak állandóan. Gondolkodok hogy jövőre itt hagynám, de semmi ötletem nincs , csak az autószerelő szakma. Esetleg van más ötletetek hogy még mit lenne érdemesebb tanulni amivel akár itthon akár külföldön jól tudnék keresni? Az autószerelő mennyit keres havonta átlagosan?
2016. febr. 21. 10:15
 1/2 anonim válasza:
Keveset mert vàlogat nem vagyok elég csokos igy szétrohad lassan az autom mert megindult egy helyen a rozsdàsodàs de engem nem vàllal..màr arra is gondoltam màssal küldöm el a verdàt mert velem van baja
2016. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
marmint az autószerelő? És mást mit érdemes tanulni? Sajnos amit most tanulok nagyon nem is értem , szemetek a tanárok, csak szorongok a suliba. Olyasmit szeretnék tanulni amivel meg tudok élni , nyugodt körülmények között
2016. febr. 21. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!