Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mit tévő legyek?

Szerintetek mit tévő legyek?

Figyelt kérdés

Járok most egy gimnáziumba, és régebben eléggé rossz volt a maga viseletem, de ez megváltozott, de akkor is mintha a tanárok nem fogadnák el, már eleve diszkriminálnak...

történt egy kis baleset, most már főleg, piszkálódnak is, ide jártam idáig 4 évet, most igen gondolkodom hogy átmennék egy másik gimibe, mert igen borúsnak látom a jövőmet... de félek mert megvannak barátok, újba kezdeni, valamivel erősebb gimnázium lenne (mármint oktatásilag értem...) és igen 50%-50%, mert maradnék is, meg mennék is. Egyébként a másik gimibe lennének ismerőseim ill. barátaim, de akkor is, nem tudom mi legyen. Mert annyira nem érzem jól magam, és kíváncsi lennék a másik gimire, de nem tudom. Mert a tanárok olyan álszentek. De ez egy dolog, kosarazom és a "másik" gimiben elértek eredményeket is... ez már csak +. Inkább az hogy szerintetek maradjak már itt, és itt érettségizem? Vagy legyek merész, kezdjek tiszta, új lappal egy erősebb (lehet) jobb gimiben?


2014. márc. 16. 01:50
 1/3 anonim válasza:
ugyan ez volt velem is csak általánosba, szived joga eldönteni én inkább azt ajánlom,hogy hallgass a szívedre, mert ha másik suliba mész akkor annak is megvan az esélye,hogy ott is ugyan igy fognak viszonyulni hozzád a tanárok, mivel akkor te leszel ott az új gyerek akit lehet minden dologért csesztetni szóval...(jó indulatból mondom)
2014. márc. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, viszont ott Hallottam hogy rendesek, és segítőkészek. Dd te elmentél a másik suliba?
2014. márc. 16. 10:50
 3/3 anonim válasza:
nem,mert ugy vagyok vele ,hogy mostmár ezt a masfel evet kibirom itt és tobbet az eletbe ugysem kerulok veluk egy legterbe, de akkor nagyon elakartam... de nagy reszt a baratok tartottak vissza
2014. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!