Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szinyeiben lévő szóbelivel...

Szinyeiben lévő szóbelivel szeretnék tájékozódni, mert nem kell angolból, viszont mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Angol és német nyelvi előkészítős, valamint spanyol-angol tagozatra jelentkeztem, be is hívtak csütörtökre, de ezeken a tagozatokon a honlap szerint nem kell angolból, csak magyarból. Most kicsit bizonytalan vagyok, miből is készüljek. Nézzem át a négy év anyagát? Emellett mire számítsak, ha majd bemegyek az iskolában, lesz segítség majd, hogy melyik terembe kell mennem? Előre is köszönöm a válaszokat

2016. febr. 22. 15:01
 1/5 anonim válasza:

Ha olyan szakot jelölsz meg,ahol az angol az első nyelv,és már haladó szintről tanítják,akkor biztos kell angolból is szóbeli.Nem kell átnézned a négy év anyagát,nyugi. :D Kapsz majd egy szöveget,kapsz kb. 20 perc felkészülési időt ,aztán értelmezned kell,a bizottság előtt kérdésekre válaszolni a szöveggel kapcsolatban,plusz meg kell magyarázni néhány szót a szövegből.Csak az általános műveltséget várják el,semmi különöset.(Kivéve pl.biosz szakon.)

Amúgy én is csütörtökön megyek. :D

2016. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Angol és német nyelvi előkészítő=az angol haladó nyelvről megy,a németet meg csak most kezdik el tanítani
2016. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én azon csodálkoztam, hogy ez az egyetlen iskola, ahol papíron elvileg nem kell angolból szóbelizni nyelvi előkészítőre. Pl. szombaton voltam Leöveyben - ott is jelöltem a nyeket - és kellett, meg szinte mindegyik iskolában ;_; majd kiderül
2016. febr. 22. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt is kell angol szóbeli. Amire te jelentkeztél tuti van. Én angol-franciára jelentkeztem és szerdán megyek angol szóbelire. Amúgy sok sikert nektek 😊!!
2016. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is csütörtökön megyek és felhívtuk az iskolát és azt mondták az előkészítős osztályokban nincsen nyelvi szóbeli:D csak elbeszélgetés. Plusz egyik barátnőm pont ide jár és ebbe az osztályba és ő is mondta, hogy neki elbeszélgetés volt.
2017. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!